Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Melyik nap szoktak locsolni...

Melyik nap szoktak locsolni és kb hánykor?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és eddig nem jártak hozzánk locsolkodni mert panelben éltünk de most, hogy faluba költöztük így mamám szerint biztos, hogy fognak jönni, ezért kérem a segítségeteket!?

2021. ápr. 4. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lol...


hétfőn... húsvét hétfőn


és ismerősök, tehát totálisan irreleváns, hogy panelban, vagy nem panelban vagytok


az, hogy boldog-boldogtalanhoz becsöngessenek némelyek, az meg nem igazán módi

2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn, délelőtt, általában 8-11 óra között.

Nálunk egyébként tizenpár éve még divat volt a fiúgyerekeknél, hogy mindenhova becsöngettek, hátha... de manapság szerintem már nem divat ez, meg a jelenlegi helyzetben nem is hiszem, hogy nagyon engednék a szülők kószálni a gyerekeket.

2021. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húsvéthétfőn, délelőtt bármikor. Mivel fiúból vagyok, ezért tudom, hogy olyan nagyon korán azért nem kelünk és nem is mennénk, szóval szerintem olyan 9-12 óráig. Bár ha van ismerősötök, akiről tudod hogy távol lakik, de eljön, az lehet, hogy csak délutánra érkezik meg.
2021. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gáz-szerelő Zoli válasza:

Volt, hogy kedd délután értem oda...

Kedvesek voltak és toleránsak.


Köszönöm.

2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!