Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvétkor hova illik elmenni...

Húsvétkor hova illik elmenni locsolkodni szomszéd lányhoz átmehetek locsolkodni ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felétek szokás a locsolkodás, akkor igen. De ne lepődj meg, ha nem engednek be, nagyon sokan utálják ezt.
2022. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk nincs olyan szomszédunk, akivel "locsoló" viszonyban lennénk. Talán 2012. és 2018. között mégis volt egy frissen elvált férfi szomszédunk - most jut eszembe. De mintha csak egyetlenegyszer jött volna át meglocsolni azokban az években?! Tartósan jó barátság volt, de aztán másként alakult az élete és ÚJ ÉLETET KEZDVE költözött el.


Egy férfi ismerősöm igenis akar jönni "kedveskedni" - hát legyen.


(De már nem igazán érzem a barátság "kölcsönösségét" részemről, mert nagyon sokszor megbántott és csúnyán mostanában.) Végleg meg akartam szakítani vele minden kapcsolatot...


Kivételesen nehezen bocsátottam meg márciusban, a 20.-dik évfordulónk után két nappal (20 éves ismeretség, a legeslegrégibb az összes közül.) Még valamelyest bizalmatlan vagyok az irányában.


Egy másik férfi ismerősömet viszont SZÍVREPESVE és nagy örömmel várom (meg is ígérte, hogy eljön.) Ez utóbbi tartósan jó viszony, könnyedén szót értünk egymással. 13 és fél éves ismeretség. Viszonylag réginek mondható.

2022. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mentem volna lányokhoz locsolkodni, csak nincs túl sok lány ismerősöm. Mindegy, majd teszek róla, hogy jövőre legyenek. :-)


Szerintem amúgy minden olyan lányhoz lehet menni, akivel jóban vagy. Legyen az barátnő, lány barátok, esetleg családtagok. Bár eredetileg a fiatalok szórakozása volt, ma már az idősebb hölgy rokonokat is nyugodtan meg lehet. Régen a falvakban a fiúk házról házra mentek és minden lányt meglocsoltak délelőtt, délután pedig már csak illatos vízzel (vagyis parfümmel) szabadott.

2022. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár szomszédhoz is mehetsz, ha jóban vagytok.
2022. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi faluban lakunk, az utcabrli gyerekek mindig bejönnek locsol i, illetve azok, akikkel tenyleg jóban vagyunk. Nem ciki, ha nem ez az első olyan az évben, hogy szóba állsz velük.
2023. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!