Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok! Ha locsolás, akkor...

Lányok! Ha locsolás, akkor kölni vagy parfüm? Melyiknek örültök jobban? Melyiket tartjátok udvariasabbnak? A vizesről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy jövőre veszek valami finom illatú, női parfümöt és nem erőltetem már ezt a kisboltos, büdös kölnit. :-D Gondolom mindenki ismerős: gyöngyvirágos, meg orgonás van és ovális alapú műanyagüvegben van. Aztán akkor minden évben használhatnám, és azt is hallottam, például ismerősöktől is, hogy úriember parfümöt használ. Valamiért mégis sokaknál látom ezt a kicsit kellemetlen bukéjú kölnit.


Főként a fiatalabb lányokat kérdezem! (Nyilván az anyukáknál, illetve az idős néniknél ez nem túl ajánlatos.) Mi a véleményetek a vödrös, szódásüveges locsolkodásról? Örültök neki?


Fiúk is írhatnak, ha van tapasztalatuk.


Írjátok le a nemeteket és az életkorotokat is!



2022. ápr. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Parfüm
2022. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én parfümöt használok, valamint illedelmesen megkérdem, hogy hova mehet?? 😅

Persze tényleg jobb fajtát is. Volt már olyan, mikor utána a lány is vett egy olyat, mert bejött neki. De amúgy ez a parfümözés is érdekes, mert ha valakit már 20szor lefújtak vegyülve az illatok biztos nem kellemesek.

2022. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Víz, de nem a klasszikus vödrös módszer, hanem valami szórófejes változat, ami nem áztat el. Ugyanúgy spriccel, mint a parfüm, de nem vagyok büdös és nem ázok bőrig.


Amúgy, ha X ember locsol egy nap, a legmárkásabb parfüm is büdös lesz. Szerintem mindegy, mivel locsolsz, csak NE HAJRA! Ez a halálom, komolyan, hogy mindenki hajra akar fújni.

2022. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a locsolóknak a kezébe nyomtam a parfümöm. Így nem is volt rajtam 20 illat és még szeretem is.

[link] ilyet használok, de ez NEKEM tetszik, másnak nem biztos hogy fog.

2022. ápr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Víz...nyugodtan öntsd ki a büdös kölnit,kimosod a tartóját felengeded vízzel és kedvedre nyomkodhatod.Jól írták minden márkás parfüm büdös lesz ha a 10. is azzal locsol...
2022. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katona Dius válasza:
58%
Hát nekem tökindegy,hogy illatos vagy büdös,ha a hajamra kerül,utálom. Szóval inkább víz,valami kis szorofejes cuccból.
2022. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Víz!


Direkt vettem a fiamnak ilyen kis szórófejes cuccot, víz bele aztán mindenki boldog

2022. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Víz alatt a vödröt, meg a szódásüveget is értem. ;-)


Persze idősebb hölgyeknél nem, csak velem egykorú, fiatal lányoknál.

2022. ápr. 22. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Parfüm, kölni, víz is jöhet nekem. 😃

Ha nincs olyan jó idő, akkor inkább parfüm, ha meleg van, nyakon is lehet önteni a vízzel. 😃

Nem zavar, ha sok illat keveredik akár a hajamon, akár máshol, mert a nap végén úgyis mindenem megmosom alaposan. Egyébként sem locsolkodnak már olyan sokan. Idén is csak kétféle illattal fújtak be.

24N

2022. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.

De aranyos vagy. :-)

2022. ápr. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!