Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » 15-16 éves srácnak szokás még...

15-16 éves srácnak szokás még pénzt adni a locsolásért? Ha igen, mennyit? Testvér kisfia.

Figyelt kérdés
A legátmenetibb korosztály. Aki korban még gyereknek tűnik, de bulizik, barátnője van, bulikban iszogat...tehát kamasz fiatalemberként él.

2023. ápr. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, milyen a kapcsolat vele. Én adnék ennek a korosztálybeli rokonomnak (főleg, ha tudnám azt is, hogy megtakarítja ill. jóra fordítja).

A pénz mindig jól jön...

2023. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze,legalább egy tízest illik adni.de ha tudsz többet akkor annál jobb,ma már minden drága.
2023. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem tojlit szoktak?
2023. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%
Inkább tojást én annak jobban örülnék
2023. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%

szia! a legjobb, ha pénzt adsz érte, hiszen arra költi, amire csak szeretné, a hímes tojással nem hiszem, hogy tudna „mit kezdeni” (ha művészlélek, akkor valószínű hogy örülhet egy kifújt, szépen díszítettnek, de azt is maximum kirakja dísznek szobájába...)

5000ft teljesen okés, annál több locsolásért szerintem nem kell:)

20/L

2023. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Biztos nem utasítja vissza.


De sokat azért nem kell.

2023. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
19%
Nem. A locsolkodás is el fog tűnni.
2023. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!