Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ciki, hogy nem mentem el...

Ciki, hogy nem mentem el meglocsolni akivel randizok? Utólag lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerjük egymást, egy hete nem is tudtunk találkozni se mert mindketten családnál vagyunk. Azért nem mentem el leginkább, mert még egyikünk se lett volna felkészülve szerintem egy bemutatásra otthon. 19/f

2023. ápr. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna előtte. Most már eléggé késő. Legfeljebb jövőre...
2023. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeret, megérti.


Másrészt sok lány éppen annak örül, hogy nem kapott még egy kevés gyöngyvirág/orgona illatú izét a hajába. XD

2023. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha még enynire elején vagytok a kapcsoaltnak akkor érthető.
2023. ápr. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak jó pont lenne, hoyg nem van olyan buta, hogy azt hidd, ha bebüdösítesz valami ócska kölnivel, annak örülnék!
2023. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Régebben láttam, hogy valakit meglocsoltak volna, mint az életkorod. Nem szokás már, hacsak nem valami nagyon hagyományőrző helyen élsz. De akkor se már.
2023. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Az 5-öst kiegészítve: még a hagyományörzö helyeken is utálják a nök, csak sokszor nem mernek tiltakozni
2023. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
53%
Nem. Csak akkor ha szóvá tette.
2023. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!