Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Fiatal lányok! Örülnétek, ha...

Fiatal lányok! Örülnétek, ha meglocsolnának titeket szódásüveggel, vödörrel, kannával, akár slaggal stb.?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajt, hogy jövőre esetleg elmennénk a szimpatikusabb lányokhoz a haverokkal egy ilyen hagyományos locsolkodásra. Vödör, szódásüveg, kanna, öntözőkanna stb. Ha van a háznál, akkor esetleg slag.


Lehetne meglepetésszerű is akár...


Lányok (14-21 között)! Ti örülnétek az ilyennek?



ápr. 4. 15:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*rajta
ápr. 4. 15:15
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen mindig volt, mikor gyerekek, fiatalok voltunk.

Szép játékos szokás.

ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha jóbarátok jönnének így, akkor röhögnék egy jót és másnap valószínűleg visszakapnák.

Ha csak akinek "szimpatikus" vagyok, de nincs bizalmi, baráti viszony, azt valószínűleg be sem engedném.

ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szép, játékos szokás?!

Eszement idiotizmus.

ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút nem. Emiatt “menekültünk” el régen mindig túrázni húsvét hétfőn, hülye egy szokás.
ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
34%
Én személy szerint örülnék neki, bár lehet túl régimódi vagyok:D Szerintem nagyon is jó szokás volt ez régebben, kár hogy a panelhazakba már a kutya se megy locsolkodni.
ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pohár vízzel már locsoltak meg meglepetésszerűen, akkor olyan viszonyban voltunk, hogy kifejezetten jól sült el. Nagyobb vizmennyiseggel csak akkor, ha utána van mód és idő rendbehozni magam. (Száraz ruha, esetleg hajszaritas, ha kell)
ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
En nem orulnek neki
ápr. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
94%

Nem örülnék neki ha meglocsolnának. A fene se akar teljesen vízes lenni ebben a szeles időben.


Ezért is utálom a húsvétot. Szerencsére a szüleim se kedvelik ezt az ünnepet így immáron 10+ éve mindig ilyenkor megyünk el wellnessezni.


Aztán locsolgassák azt kölnivel, szódával, vödör vízzel aki akarja de engem egy életre hagyjanak ki ebből!

ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülnék. A kölnis verzió is nettó fszság.
ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!