Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Csak én nem szeretem a húsvét...

Csak én nem szeretem a húsvét hétfőt, vagy van így ezzel más is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekem semmi bajom vele.

Mit nem szeretsz benne?

2012. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
én szeretem.Nem kell dolgozni,nyugis nap..
2012. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én a locsolkodás miatt nem szeretem.
2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
A locsolásra gondolsz? Azt én sem szeretem, lassan 15 éve nem is járok. Még anyámat meg a barátnőmet sem locsolom meg, a mai nagyvárosi környezetben hülyén is néz ki. Népszokásnak remek, de amúgy nem foglalkozom vele.
2012. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Hát a locsolást én sem szeretem, de évekig elmenekültem ilyenkor otthonról, úgyhogy tavaly, hiába voltam otthon, senki nem jött már.

Amúgy ilyen kirándulni szoktam menni. :)

2012. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Míg kisebb fiú voltam, imádtam és nagyon vártam azt a napot. Ma közel harminc évesen már inkább nyűg. Annyiból viszont jó, h nem kell menni dolgozni.
2012. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
így van a locsolkodás miatt utálom gyerekkerom óta! hozzánk sokszor már reggel fél 8kor jöttek,és addigra már szépen felöltözve kellett "várnunk" őket!amikor már nagyobbak voltunk akkor már menekültünk otthonról korán reggel,hogy még csak véletlenül se találjanak minket otthon. most már van 2 kislányom ,és most már együtt menekülünk.. :-) tudom,hogy ez nem szép tőlem,de utálom a locsolkodást,főleg,hogy a pénzt is elvárják érte..
2012. márc. 28. 13:48
 8/17 anonim válasza:
52%

Ffi vagyok, de én is gyűlölöm a locsolkodást gyerekkorom óta.

Tudom, hogy a nők is gyűlölik. Össze-vissza locsolják, büdösözik őket az esetenként részeg emberek.

Nekünk pedig idióta verset kell szavalni, amitől már mindenkinek behányása van... illendőségből enni pár falatot, stb...

2012. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

A húsvéthétfőben azt nem szeretem, hogy

- vidéken: talpig öltönybe öltözött kisfiúk támogatják a talpig öltönybe öltözött pocsolyarészeg apjukat, miközben mind pénzt vár, a tojást pedig legszívesebben hozzádvágnák.

- fővárosban: ha meg is úszod véletlenül a húsvéthétfőt locsoló nélkül, biztos, hogy kedden valamelyik munkatárs valami ócska pacsulival bebüdösíti a frissen mosott hajadat.

2012. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a locsolkodást, ezért ki sem jövök a szobából! Tavaly sem jöttem ki, és pont ezért nem tudtak meglocsolni! :D Egyszerű!
2012. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!