Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Nyers, vagy főtt tojásra...

Nyers, vagy főtt tojásra fessek filc-technikával?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy ezt a fajta tojás-díszést nyers, vagy főtt, esetleg kifújt tojásra fessem... Gondoltam idén egy kicsit feldobom az ünnepet. Újitsunk a népszokáson ;))


a link: [link]



2012. ápr. 7. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen főtt tojásra festeném.
2012. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én kifújtra. amazok megzápulnak, a főt tojást pedig nem lehet aztán megenni, mert átver
2012. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De miért filccel kell festeni?! :(
2012. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a hűtőben van a tojástartó ahova a nyers tojásokat rakják. Én rendszeresen össze szoktam rajzolgatni őket, aztán ha szükség van rájuk akkor meghalnak :)
2012. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nyersre, szerintem úgy igazi : D
2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

főzd meg, mert gondolom ki akarod rakni az asztalra, és ott megzápulna


Meg ha kirakod nyersen és valakinek az tetszik, elviszi, menet közben véletlen eltöri minden csupa nyers tojás lesz, szerintem emlegetne téged egy darabig

2012. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Végül milyen tojásra festetted? Ha főtt tojásra, utána az fogyasztható volt?
2013. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia :) Igen, végül főtt tojásra festettem, és ugyanúgy meg lehetett enni, mint a hagyományosan festett tojásokat.. :)
2013. márc. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!