Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Locsolkodóknak mennyi pénzt...

Locsolkodóknak mennyi pénzt szoktak adni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Először is azt kérdezném,hogy mennyi pénzt szoktak adni a locsolkodóknak?!(mert sajnos már csak erre mennek..:\ már aki.)3éve soha nem töltöttük itthon a húsvétot,és már nem emlékszem rá,hogy hogy illik ez.:\

a másik ,hogy a pénz és természetesen a csoki mellé szeretnék adni valami aranyos kis ajándékot,amit én készíthetek el.. valami könnyű de jó ötlet? :)



2012. ápr. 7. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Évszázados szokás pénzt adni a gyerekeknek, meg karácsonykor is a betlehemezőknek. De csak jelképes összeget. Szerintem egy ötvenes elég.
2012. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

mostanában egy ezrest, de nekem nincs ennyi felesleges pénzem, így egy ötszázast adok de azt is a nagyon kicsiknek.

Körbekérdeztem a barátnőimet, hogy ők mennyit adnak és mindenki azt monda, hogy nincs pénzük így ők is csak egy ötszázast.

Jövőre remélem megszűnik ez a pénz adás.



Anyukám mikor nem ad pénzt a gyerekeknek akkor a csoki nyuszi mellé kapnak egy kis játékot.

2012. ápr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felénk semennyit,csak csokinyuszi,csokitojás jár,és pesze kaja-pia.

Bár csak rokon-ismerős van beengedve

2012. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
ezer meg ötszáz? Normális vagy? Akit az osztály, rokonság meglocsol, mondjuk 30an, nem hiszem, hogy ezrest ad egy kis locsolásért. Max. 200 Ft
2012. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:11


mi csak a rokon gyereknek adunk pénzt kb 6 kisgyerek van


2. vagyok

2012. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
osztálytársnak, szomszédnak nem?
2012. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem azoknak nem, ők kapnak egy drágább csokinyuszit (az is már 500 forint körül van)
2012. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig van húsvétkor körhinta, így általában a locsolkodók ott költik el a pénzünket. A rokon gyerekek kapnak 1000-2000 Ft-ot, mellé csokinyuszit. (4en vannak)

Az idősebbek, barátok egy nagyobb csokitojást/nyuszit kapnak.

Mivel édesanyám tanítónő, így szoktunk venni kisebb Boci tojásokat, amiket az iskolában ad oda a gyerekeknek. (De az tényleg elég kicsi, kb. 5cm magas. Inkább csak jelképes ajándék)

2012. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.! :)
2012. ápr. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!