Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Csak én nem bírom ha locsolók...

Csak én nem bírom ha locsolók jönnek?

Figyelt kérdés
Elvileg nem fog jönni senki, de a nagyim be van sózva hogy hátha XY eljön majd. De olyat "vár" akit nem is ismerünk mert egy ismerős unokája, akivel az ismerős össze akar boronálni. Mondtam hogy ismeretlenül csak nem fog eljönni, erre kiakadt hogy bezzeg amikor ő lány volt, akkor alig várták hogy jöjjenek a locsolók, meg mennyire be voltak zsongva. Falun. Meg hogy általában ismeretlenek szoktak locsolkodni jönni. Azt mondta hogy régen a legények összecsapódtak 10-15en és együtt járták a lányos házakat. Én nem szeretem ezt a locsolkodást, legszívesebben nem engednék be senkit...
2012. ápr. 9. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
énsem bírom. :D egy valakit beengednék a házba, de Ő dolgozik :(
2012. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként se bírtam. Fel kellett öltözni már reggel 6-kor szép ruhába (igen, ilyen korán is jöttek )és egész nap nem lehetett rendesen játszani. Homokozás, hangoskodás kizárva. Én varrtam volna, azt meg babonából nem lehetett. Festeni, gyurmázni se a ruha miatt. Hányingerem volt a pénzgyűjtősditől, h fiúk már hetekkel előtte tervezték, mit vesznek majd a húsvéti pénzből. Akit vártam volna, az nem jött el. Otthon sem voltak szerintem.
2012. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem.

szerencsére már nem muszáj mint amig anyámékkal laktam.

Most csak ebédre voltunk hivva tegnap,ma pihizős nap van.Romagyerekek csengetnek itt,lassan lekapcsolom a kaputelefont is,és nem zavar senki.

2012. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként szerettem mikor még a locsolók örültek egy tojásnak vagy egy narancsnak.Kamaszkoromban virágot és sütit kaptak a locsolók.

Mostmeg ha nem pénzt vagy milkacsokit adsz már fintorognak.

Tavalyelőtt egy kiskölök a házunkhoz vágta a tojást amit adtam,azóta senkit enm engedek be csak akit ismerek,de a szomszéd kisfiún kivül nem is jön senki.


Anyuéknál meg ugy van aki emlékezett arra hogy volt nőnap az jöhet locsolni a többieket nem engedi be.

2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi most csináltuk meg először, hogy bezárkóztunk és senkit nem engedtünk be. Úgy csináltunk mintha nem lennék itthon. Jó érzés volt végre 10-ig aludni
2012. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, de sajnos alapból a szokást sem :( szerencsére most már nem jönnek, de azelőtt emlékszem, hogy ilyen idegen utcagyerekek csengetettek be, szintén pénzt várva. Nem engedtük be őket.
2012. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én bírnám, ha jönnének...de nem jönnek :(
2012. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!