Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ti meddig kaptatok pénzt a...

Ti meddig kaptatok pénzt a locsolkodásért?

Figyelt kérdés
Én már 19 éves vagyok, anyukámat, mamámat meg keresztanyámat szoktam meglocsolni, de nem a pénzért természetesen. De nekem olyan furcsa, hogy még mindig adják oda az ötezrest. Ez másoknál is így van? Titeket nem zavar? Bár oké örülök a pénznek de semmit nem tettem érte.

#pénz #húsvét #locsoldokás
2013. jan. 2. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
ember, még a Karácsony is alig múlt el és már a Húsvéton gondolkozol?!
2013. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodom rajta, csak feltettem egy kérdést.
2013. jan. 2. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
6 - 7 éves koromig.
2013. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kaptam nagymutteréktő' egy ezrest. Meg jó sok kaját!


De 12 éves korom előtt utáltam a húsvétot - egyrészt mert "kötelező" volt másrészt meg csak egy gagyi alibi volt az apám féle aljanépnek a potyapiálásra. A húvét akkoriban egy hosszú és nagyon sz*r nap volt...


13 után viszont jó lett.


De úgy összességében régen nagyobb hatása volt a húsvétnak - visszaemlékszem 10-15 éve milyen volt... Mindenki ment kb. az utcán találkoztunk haverral, rokonnal... Nagyanyámék készültek hozzánk is jöttek egy csomóan... Manapság meg csak gyorsan összedobjuk a dolgot anyám, nagymutter azt kész. Le van tudva!

2013. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hát én 22 vagyok és még midig adnak :) Ha megtehetik a nagymamák szeretnek adni.
2013. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én csaj vagyok és mégis kapok :D

Ha már a fiuknak jár akkor nekem is :D

2013. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem mikor fizetésre kerül a sor valahol ami a srácoknak kötelező akkor is élen jársz a "nekem is jár"-ban.
2013. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát helyettem még srac , nem fuzetett , vagy nagyon kevésszer amikor meg engedtem .p
2013. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismerősöm is kap 18 évesen
2013. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!