Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Fiúk! Várjátok a Húsvétot?

Fiúk! Várjátok a Húsvétot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Miért várnám? :)
2013. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán a locsolkodás élvezete? :) Tudom, hogy manapság ez már nem arról szól, hogy megtiszteljük a lányokat.Hanem a pénzről és az alkoholról.Rossz azt nézni, hogy hullik darabjaira ez a világ.
2013. márc. 5. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem várom. Jó oké vannak olyan lányok akikhez mehetnék, meg ugye az idős néni rokonok.... Jó nem vagyok már gyerek 23 évesen már nem járok locsolni sőt lassan már 7 éve hogy nem voltam sehol. Én egyszerűen beleuntam abba hogy szépen kiöltözni eljárni locsolni, verset modnani, de valami komolyat persze, áhh ez nem az én világom igazából.

A legtöbb lány ismerősöm akikhez még anno mehettem volna ők inkább elmenekültek otthonról, én meg nem erőltettem a dolgot. Barátnőmet jelképesen meglocsolom reggel boxerba ő elfogadta hogy nem tartom már, és kiakarok maradni ebből a buliból, ő sem tartja már régóta. Szóval én várom a húsvétot mint ünnepet, összeül a család, kaja süti, egy kis beszélgetés és csá. Mivel barátnőmmel elmennénk kirándulni Húsvét hétfőn ha jó idő lesz így azért várom mert kettesben megyünk legalább, és ilyen már régen volt.

2013. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem, 16 éves vagyok de nincs kedvem hozzá..majd elmegyek barátnőmhöz meglocsolom, de ha mások is lesznek ott pl. ismerősei vagy rokonok akkor ę ott mit csináljak, olyan kellemetlen az, hogy ott vagyok és idegenek vannak körülöttem..szóval nem ..
2013. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy sem szeretek bájologni senkivel sem, nem hogy majomkodjak 100ft-ért.
2013. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, de azért még jöhetnek még válaszok!
2013. márc. 5. 22:41
 7/8 anonim válasza:
Nanáá!! Hogy várom!!Régen is mentem a barátaimmal és idén is megyek!Fiatalabb koromban volt hogy 20 helyet is bejártunk.Kínos a "beöltözés"?Meg "égő"?!ha tehetném zsinoros népviseletbe indulnék neki!Kimész Ausztriába nem csak az idősek ,de még a fiatalok is nagy szorgalommal várják az ünnepet és büszkén hordják a népviseletet.Remélem a jövőben nálunk is ez a felfogás terjed majd el !
2013. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem várom. Majd ideér, ha akar.
2013. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!