Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy bújjak el húsvétkor a...

Hogy bújjak el húsvétkor a bátyám és a hülye haverjai elől?

Figyelt kérdés

Az oké lenne, ha kölniznének, de baz* szódával meg vödörrel jönnek..

A szobámon nincs ajtó, külön folyosóról nyílik, és oda nem tudok bezárkózni. A bátyám még oké lenne, mert ha leönt meg tudom verni, de a haverjai.. Könyöröghetnék neki, hogy ne engedje be őket, de direkt be fogja, anyu meg nem szól, apu meg nincs. A barátnőimhez nem tudok menni, mert ők meg élvezik, ha jönnek a fiúk és lelocsolják őket, én viszont valamiért nagyon nem bírom. Tavaly azt mondtam,hogy oké kibírom, de csurom vizes lettem, picit megfáztam és rémes volt.. Csinálhatnám azt is, mint családi balhékkor, hogy kisétálok az erdőbe, és el leszek ott egy darabig, de nem lehetek ott egész nap. Már korán reggel jönni fognak és már az ágyban nyakon öntenek, szarva a törvényeimre..

Mit tehetnék?

Szép szó itt már rég nem használ.. Elmenni sehová sem tudok, lefizetéshez meg nincs elég pénzem. Senkinek sem lenne hozzá elég pénze..

Mit javasoltok?

Bocs a hülye kérdésért..

Zöld kéz lesz jó ötletért!


2013. márc. 5. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A szekrényeddel torlaszold el a bejáratodat.
2013. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezaz!:) Menthetetlenül hülye vagyok, hogy ez nem jutott az eszembe.. Köszi!:D

Vagy bebújok a szekrénybe, anyu szobájában már hajnalban, viszek be kaját, és belülről bezárom a szekrényajtót. Ha ki kell mennem valamiért, akkor jól felöltözve, tálcapajzsal megyek.. Mintha háborúban lennék..:D

2013. márc. 5. 18:13
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

hát még ha azt irtad volna hogy kölniznek akkor azt mondom hogy én a bátyám haverjait a saját parfümömmel vártam azzal a felkiáltással hogy ÉNISLOCSOLOOOOOOK!!!

azóta senki se jön hozzánk....


nem tudom víznél beválik e

2013. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Basszus! Ez mekkora!:D

Köszönöm és köszönöm és köszönöm!

Ha jönnek, jöhetnek vízzel, vagy bármivel, én is locsolni fogok!:D

Nagyon köszi!!

2013. márc. 5. 18:25
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kölni is jó ötlet, én azt javasoltam volna, hogy menj be egy diliboltba és vegyél valami irtózatosan büdös fújós valamit. Izzadtságszagú dezodorról hallottam, de lehet hogy van valami fingszagú vagy bármilyen undorító, amivel telibekaphatod őket amikor bemennének hozzád.
2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Jaj dejó. Még nem hallottam ilyenről, de van nálunk körbenézek az összes ilyen boltban, és ha találok a legbüdösebből veszek:D

Kösziköszi!:)

2013. márc. 5. 18:56
 7/29 anonim válasza:
71%
vagány közvetlen csajnak tűnsz:D ez tetszik:D
2013. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2013. márc. 5. 19:41
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
ha megdobnak szarral dobd vissza egy pótkocsi szarral
2013. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha leöntenek egy vödör vízzel, bedobom őket a kutunkba..xD
2013. márc. 5. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!