Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Angolul élményeim?

Ricsirics98 kérdése:

Angolul élményeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok leírnék egy szöveget amit angolra kéne fordítani. Kérlek valaki segítsen németet tanulok de angolúl kell.

A szöveg:


Húsvét napján felkeltem és felkészűltem a mai locsolásra.

Reggel 10 fele elindúltam a lány ismerőseimhez. Elmondtam egy verset és meglocsoltam őket. Kaptam tőllük pénzt meg csokitojást. A csokitojást megettem és mindegyik nagyon finom volt. A pénzt eltettem majd veszek belőlle valamit. Szeretem a húsvétot bár többszőr lenne.



2013. ápr. 8. 21:45
 1/4 anonim válasza:

My Easter day went very well. After my awakening I've prepared for today's sprinkling. About 10 o' clock I went to all my girl familiars/friends. I told some poem and I watered them. I've got from them some money and choco eggs. I ate choco eggs and all of them was really delicious. I kept my money and I will buy something from it. I love easter.. It could be more often.


Valami ilyesmi.. Bocsi én sem vagyok perfekt angolos..:D De azért értékelhetőő:)

2013. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocsi javítok... I told some poems.
2013. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 13. 20:18
 4/4 anonim válasza:
Ne haragudj a beszolasert, de magyarul is tanulhatnal! Olyan pocsek a helyesirasod, hogy az valami szegyen!:(
2013. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!