Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ti mit szoktatok adni a...

Ti mit szoktatok adni a locsolkodóknak Húsvétkor?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csokitojas, szendvicsek, udito ( kola, fanta, asvanyviz) ill. hazi sutemenyek, hazi palinka, likor, bor. ez altalaban mindig kikerul az asztalra. penzt csak a " rokon" kisgyerekeknek adtunk, de mar az sem jellemzo.
2015. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, de anno amikor jártam a szokásos dolgokat kaptuk. Én pénzt (akkor még szokás volt) meg csokit, apám meg piát. Aztán felnőttem a piához. :D Mostanában meg már nem járok.
2015. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Festett tojást, csokoládét. Sütit meg szendvicset esznek nálunk, de azt csomagolni nem szoktam.
2015. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csokitojást
2015. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csokitojás, piros tojás, pénz, üdítő, süti, felnőtteknek (már mindenki az lett) bor.
2015. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Festett tojást adok a locsolóknak. Valamint pogácsával, sonkával , kaláccsal, üdítővel, aki igényli azt pedig alkohollal is kínálom. Nálunk nincsenek egyelőre még fiú gyerekek a családban, de ha gyerek jönne locsolni, annak sem adnék pénzt. Másnem a festett főtt tojás mellé adnék kis csoki nyuszit, vagy csoki tojást, de nem hiszem, hogy a pénzről kellene, hogy szóljon ez. Kellemetlenül is érezném magam, ha pénzt dugdosnék oda neki..
2015. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csokitojást. Meg nyilván megkínáljuk őket üdítővel, esetleg pálinkával, sütivel. Pénzt elvből nem adnék.
2015. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hoseroberto válasza:
én nem járok mert ez pogány szokás
2015. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!