Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvétra nyúl kölcsönzés?

Húsvétra nyúl kölcsönzés?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg valami helyet/valakit ahol/akinél lehet húsvétra pár napra nyulat kölcsönözni?

2016. márc. 15. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért durvén gusztustalan dolog. Tudod, mennyire megkínozza a nyulat ez a pár napra ideviszik, odaviszik, itt nyúzza a gyerek, ott zárják ketrecbe dolog?


Ha nem akartok nyulat tartani, akkor ne tartsatok ideiglenesen sem. Vidd el a gyereket állatkertbe, ott simogathat nyulat, és kész. A nyúl élőlény, nem valami jégkorcsolya, síbakancs meg Hilti-fúró, amit kölcsönözni lehet büntetlenül.


[link]

2016. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%

Mi a retkes f#sznak?

Hogy az ostoba kölkeid pár napig nyúzzák, kínozzák?

Ugye vágod, hogy a nyúl nem egy videókazetta, amit kölcsönözgetni szokás?

2016. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Néhány állatkereskedés,ha náluk veszed,utána visszafogadja,de a lóvét nem adja oda!


Mellesleg,húsvét után: [link]

2016. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem szégyelled magad? Tisztában vagy vele, mennyire megviseli azt a szerencsétlen állatot az a pár nap, amíg a kölkeid nyúzzák? Bele is pusztulhat, és amilyen felelősségteljes vagy, esélyes, hogy bele is fog.
2016. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Talán ha megírnád hogy hol vagy, akkor lehet jelentkezne valaki a közeledből aki tart nyulakat. Esetleg el is adja.
2016. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelműen állatkínzás. A nyúl nem játék!

Sajnos saját példámból kell kiindulni, nekem is vettek anyámék kis pici nyuszit még gyerekkoromba húsvétra, hogy örömet okozzanak. Szerencsétlen nyulat bepólyáztam, meg állandóan nyomorgattam, puszilgattam, persze, hogy jót akartam neki, csak egy nyúlnak erre marhára nincs szüksége. Éjjel papírdobozban volt, nappal meg járt kézről kézre. Csoda, hogy túlélte szerencsétlen.

2016. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Asszem talán a Pólus centerben volt pár éve ilyen, hogy csináltak egy kis elkerített részt, ahol nyulak voltak. De mondjuk nem tudom, lehetett-e őket simogatni, de talán, de az se biztos, hogy ott voltak, de asszem. De ezt a kölcsönzéses dolgot szerintem is inkább hagyd.
2016. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Állatkertben biztos van kisállatsimogató. Vagy a nagyobb plázákban szokott ilyen húsvéti hülyeség lenni. De nálunk pl. van egy farm-szerű kalandpark is, ahol vannak lovak, kecskék, nyuszik, stb.

Amúgy CSAK SZÓLOK, addig pár napig is kell GONDOZNI a nyuszit, kell neki felszerelés, nagy ketrec, alom, élelem, itató, rágnivaló, stb, a kakiját ki kell dobni, éjjel zörög, reggel korán etetni kell, vizet cserélni... persze ez nem lenne sok feladat, ha minden nap képesek lennétek csinálni.

De azért odavinni egy szerencsétlen kis élőlényt, hogy a rokonságban az összes kisgyerek összefogdossa, nyúzza-húzza nyomkodja, ti meg vidáman vigyorogjatok mint a retardáltak, hogy milyen menő, hogy van húsvéti nyuszitok... hát ne haragudj, de acélbetétes bakanccsal rúgnám képen az ilyen hülyéket.

Vegyetek egy szép plüssnyuszit, azt nem tudjátok megkínozni, pont az való nektek, nem egy élőlény. Bár az ilyenektől még a plüssállatot is sajnálom.

2016. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Vedd meg...majd edd meg!
2016. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat! Nem értem mi ez a mérhetetlen felháborodás és arrogancia. Ha kultúrált ember módjára elmondjátok, hogy nem jó a nyúlnak ez, akkor is megértem.Pontosan azért gondoltam erre, mert tudom, hogy mi a sorsa a húsvétkor vásárolt nyusziknak..

De ez esetben nem kölcsönzünk nyulat. :D

Amúgy a kishúgaimnak lett volna. Nem az ostoba kölkeimnek:) nyomorultak..

2016. márc. 22. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!