Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Tojasfestes etelfestekkel?

Mariaterezia kérdése:

Tojasfestes etelfestekkel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy mem ebben a kategoriaban van a helye? Erdekelne festett-e mar valaki etelfestekkel tojast. Mivel elfelejtettem hagymahejat gyujteni mert azzal szoktam gondoltam megprobalnam etelfestekkel az van ithon mivel keazitettem barackot es maradt meg piros es zold,velemenyek erdekelnenek akik probaltak,es hogyan vegyitettek meg a szinezeket nekem 10 ml uvegecskekbe vannak fojekony festek es a barackokhoz nem vegyitettem ugy ahogy volt befestettem vele .
2017. ápr. 13. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, de tudtom szerint a boltokban kapható tojaßsfestékek is ételfestékek.


Egy-két tojással próbáld ki, de szerintem jónak kellene lennie.

2017. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2017. ápr. 15. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam (ételfesték + kevés ecet), és sokkal szebb, élenkebb szinüek lettek, mint a hagyományos tojáfestékekkel.
2017. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2017. ápr. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!