Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Pokémonos locsolóversek?

Pokémonos locsolóversek?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni nekem Pokémonos locsolóverseket?

2017. ápr. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
wtf?????
2017. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

zöld erdőben jártam, shiny pikachut láttam, elakart szaladni, szabad-e elkapni?


Zöld erdőben jártam, lila haunter-t láttam, megakart ijeszteni, szabad-e elfutni?


zöld erdőben jártam, szép sunflora-t láttam, elakart szaladni, szabad-e locsolni?


zöld erdőben jártam, Heracross-t láttam, megakart támadni, szabad-e visszatámadni?


Viridian Erdőben jártam, két Caterpie-t láttam, továbbakartak fejlődni, szabad-e locsolni?


zöld erdőben jártam, Dragonite-ot láttam, elakart repülni, szabad-e elkapni?


Pokémon laborban jártam, kezdőpokékat láttam, mind a hárman cukik voltak, szabad-e

választani?

2017. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy... ezeket a locsolóverseket én találtam ki, fel is tettem YouTube-ra, onnan másoltad ki a szöveget a leírásból és illesztetted be ide xDDD Akkor már a kérdés kiírása után kitaláltam magamtól locsolóverseket és raktam fel youtube-ra. Ez milyen egybeesés :D
2017. ápr. 24. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
:D Igen, mert rákerestem pokémonos locsolóversekre és csak ezt hozta fel :D Morbid. Egyébként lehetne jókat írni; a már meglévő versek szavait kell kicserélni.
2017. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. ezt a zöld erdőben jártam szöveget :D
2017. ápr. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!