Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mi az ideális...

Szerintetek mi az ideális ajándék a szülőknek és nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Most gondolok itt a karácsonyi ajándékokra. Tudom még odébb van de megszerettem volna ezt kérdezni! Előre is köszönöm a válaszokat!💕😁

2019. szept. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mint nagyszülőnek, nem hiányzik a huszonharmadik pár zokni és a huszadik kötött pulóver, a konyhába sem kell a 250-dik kütyü amit soha nem fogunk használni.


Az együtt töltött időnek örülnék, ha elmennénk együtt kirándulni, vagy egy hétvégére együtt elutaznánk valahova.


De minden szülő és nagyszülő más és más, neked kell ismerned őket, hogy hajlandóak-e utazni és élveznék-e egyáltalán.

2019. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mi a hobbijuk, mit szeretnek csinálni, esetleg kérdezz rá, hogy mi az, amire vágynak, mit szeretnének csinálni, és ezzel kapcsolatosan vegyél nekik ajándékokat.
2019. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk a nagyszülők minden évben egy-egy fényképes naptárat kapnak a gyerekekről, unokákról, dédunokákról. Egyik évben megcsúsztam, nem lett kész időre, még meg is reklamálták :D
2019. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!