Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek egy...

Cubemaster12 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek egy lány osztálytársamnak a karácsonyi húzásra?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem hogy mit vegyek karácsonyra egy lánynak az osztályból akivel 4 év alatt kb. 5 percet beszéltem összesen. A barátait nem akarom megkérdezni mert akkor elrontanám a meglepetést.

2019. nov. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kérdezgetni a barátnőit, vagy ha ennyi energiát nem akarsz elfeccölni, akkor sok jóféle csoki (kivéve persze ha mondjuk cukorbeteg a lány, vagy köztudottan nem szereti). Amit semmiképp sem ajánlok, az a tusfürdő, dezodor (mert könnyen célzásnak veheti, hogy büdös). Parfümöt, sminket is csak akkor vegyél, ha ki tudod deríteni, miket használ.
2019. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Átérzem, nekünk ma volt húzás és az osztályból pont azt a lányt húztam ki, akit nem kedvelem egyáltalán. Én is dilemmába vagyok, hogy mid adjak neki. Mi többet beszéltünk mint ti, de 99,99%ig az piszkálódás volt. A lényeg, a lényeg, nem tudom mit adj neki, mivel nem ismerem nem tudom milyen a stílusa. Annyit azért biztos tudsz. Gondolkozzunk abban hogy átlagosan mit szeretnek a lányok. Vannak dolgok amikkel nehezen lehet elrontani, pl: csoki. Mondjuk még általános iskolában volt egy osztálytársam, akinek Milky-Wayt vettem, szegény laktóz érzékeny volt.
2019. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt húzás. Meg van határozva, hogy 1000 ft. Tehat tényleg csak jelkepes valami. En se nagyon ismerem akit húztam, de facen tüzetesebben megneztem a kepeit, es lejött, hogy a szobaja is lila meg azt is hord sokazor. Egy falinaptárat vettem neki, aminek a 80%-an lilás, levendulás képek vannak. Na meg egy csokit. Ez pont belefért ebbe az összegbe.
2019. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- bármilyen édesség

- karácsonyi mintás bögre, pohár

- hajgumi, hajcsat (ha hosszú a haja és használ ilyeneket)

- körömlakk (csak akkor, ha gyakran festi a körmét)

- gyertya, mécses

- apró notesz, toll

- naptár/határidőnapló a jövő évre

- matricák

2019. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!