Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak sulis karácsonyi...

Kíváncsi vagyok 25 kérdése:

Mit adjak sulis karácsonyi ajándékozásra?

Figyelt kérdés
A lány akit húztam 15 éves, feketébe jár (nem tudom hogy számít e valamit) szereti a kávét és a csokit. Valami tárgyra gondoltam nem édességre. A csokin és a kávén kívűl mit adjak neki?
2019. nov. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
te ismered, nem mi
2019. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kávés csokit
2019. nov. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból semmit.
2019. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Milka táblás csokit, arra vehetsz egy kis masnit de nem muszaly. Meg egy olyan bögrét amire az van írva hogy kávé vagy ilyen kávéra utaló szöveg.
2019. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szép kávéscsésze, vagy bögre
2019. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:épp ez az hogy nem ismerem mert még csak most lettünk osztálytársak és még nem volt időm megismerni ha ismerném akkor nem írtam volna ki a kérdést😂.

A többi válaszolónak köszönöm szépen💕

2019. nov. 24. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kávés vagy kapucsínós csészéhez mit szólnál, amit kávés bonbonnal lehetne megtölteni. Celofánba csomagolva, masnival díszítve hangulatos ajándék lehet.

Különféle csokikat is tehetsz a csészébe, pl. kis hóembereket, ami illik az ünnephez.

2019. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!