Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztálykarácsonyra alkohol?

Osztálykarácsonyra alkohol?

Figyelt kérdés
17 éves fiút húztam, és láttam a városban nagyon hozzá illő lapos üveget, és arra gondoltam, hogy megtölteném a kedvenc alkoholjával, és belecsempészném a mikuláscsomagjába (kapna még csokikat persze). Ismerem a fiút, nagyon benne van most a bulizásban, tudom, hogy ennek nagyon örülne, viszont szerintetek ha osztályfőnök meglátja nem borulna ki? Mert attól félek, hogy nem tudná türtőztetni magát az osztálytársam és nagy dobra verné, hogy mit kapott.

2019. nov. 24. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Akkor még az ajándékozás elött mondd meg neki,hogy otthon bontsa ki.
2019. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem remek ajándék, nyugodtan tedd bele neki.. Én személy szerint nagyon örülnék neki😊

Szerintem az ofőt nem fogja érdekelni kinek mi van a csomagjában, szóval csak bátran😄

Ráadásul tuti az ofő is örülne egy kis alkoholnak egy fárasztó nap után 😄

2019. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!