Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Könnyen elkészíthető, DIY...

Könnyen elkészíthető, DIY ajándék ötletek, vagy esetleg nem méregdrága, de hasznos ajándékok Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagi helyzet miatt nem igazan tudok nagy ajandekokat vasarolni a csaladomnak, + szamomra nem is a bolti ajandekokrol szol a karacsony. Nagyon sok tagu a csalad, 17-en vagyunk, gyerekek, felnottek, nagyszulok.. Mindenkinek szoktam kesziteni valamit, ami a szeretethez kapcsolodik, de iden nem csak valami 'porfogo' ajandekot szeretnek adni. Nagyszuloknek meg rendben van, tudnek mit kitalalni, de a gyerekeknek semmi otletem sincs.. Modern gyerekek, a technologia szulottei, semmivel nem jatszanak, csak a telefonnal, laptoppal, tablettel.. Mit tudnek kitalalni nekik, aminek orulnenek? Gyerekek kozt lanyok es fiuk is vannak, 3-8 evesek. (Felnotteknek szolo ajandek otleteket is szivesen fogadok) 🤗


21L



2019. nov. 27. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknek én valami édességet sütnék ünnepi kivitelben. Például a klasszikus tojáshabbal kidekorált mézeskalács, akár a saját nevükkel, hogy személyes legyen. Ehhez még vennék, vagy csinálnék valami kis apróságot, szerintem úgyis a gesztus a lényeg nem az hogy nagy dolog legyen :)
2019. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeknek egy közös ajándékot vennék, pl. társas vagy 1000 db-os puzzle, hogy legalább az ünnepek alatt játszanak együtt. Vagy dia vetítő filmekkel (ilyet még biztos nem láttak, és izgalmas lenne nekik, bár ez már drágább opció).

Felnőtteknek meg személyre szabottan vmi apróság pl.tavaly a páromnak egy levendulás párna spray-t vettem, mert rossz alvó, és ez segíti az elalvást. Pár száz forintos tétel, de nagyon örült neki, szereti, használja. Én meg kaptam tőle zsebmelegítőt, mert mindig fázik a kezem ha kimegyünk télen sétálni. Anyunak vettünk fejmasszírozót, mert fejfájós, apósomnak meg hátvakarót. Ők is örültek.Most hirtelen ilyen apróságok jutottak eszembe, de ezeknek úgy van értelme, ha személyre szabott ajándék. Ilyesmikben gondolkozz szerintem.

2019. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok: társast, puzzle-t te magad is készíthetsz amúgy.

Ha nálatok szokás édességet adni karácsonykor, akkor készíthetsz házi bonbon-t, szaloncukrot, mézeskalácsot. (Nálunk nem szokás: mi Mikulásra ajándékozunk csokit és egyéb ehető terméket, karácsonykor ezeket együtt készítjük.)

2019. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezek a rénszarvasok tetszenek, néhányat elkészítek karácsonyra. A gyerekek örülnek az édességnek, főleg, ha vicces vagy érdekes a csomagolás.

2019. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!