Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyiket örülnétek jobban,...

Melyiket örülnétek jobban, egy fűthető takarónak, vagy nehezített takarónak?

Figyelt kérdés

Fűthető:

[link]


Nehezített: [link]


Utóbbi arra jó (elvileg), hogy a súly hatására hamarabb elalszik az ember, és nyugodtabb lesz az alvása.


2019. nov. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Huha!-- Én imádok aludni, fázós is vagyok, de lehet nekem egyik sem kéne. A főthetővel az a baj, hogy ha nagyon meleg, akkor nem alszik jól az ember, mert izzad, kiszérad a torka stb. Főleg ha fűtve van a lakás is. A nehezített takaró azért nem jó, mert az ember nem szereti ha éjszaka valami baromi nehéz. A dunyha átka is ez. Nagy, meleg, de nehéz egy idő után. Ha valaki álmában forgolódik, az nehéz takaró alatt is forgolódni fog. Vagy lerúgja magáról.

Ha már takarót akarsz venni akkor vegyél valami jó normálisat amit alvásra is lehet használni.

A fűthető takaró csak úgy jó, hogy esténként filmnézés közben takarja be az ember magát.

Őszinte leszek. Ezek a takarók a "felesleges termékek" kategóriájába tartoznak.

Vegyél inkább egy szép pókrocot, vagy egy gyönyörű ágynemű huzatot..

2019. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én személy szerint a fűthetőt semmiképp nem akarnám, a másodikat viszont nem próbáltam, így arról nem tudok véleményt mondani.
2019. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egyiknek sem. Amikor fázom, akkor is jobban alszom, mint a melegben.
2019. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon vágyom egy fűthető takaróra. Kandallóval fűtünk és van, hogy éjszaka már kialszik a tűz, vagy reggelre hideg van, de még nincs kedvem kikelni az ágyból, olyankor nagyon jó lenne. A nehéz takaró is jó lehet, de szerintem ilyen áron inkább a fűthető
2019. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!