Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » December 25. en nyitva lesz...

December 25. en nyitva lesz valamelyik ZARA?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

Szoktam dolgozni munkaszüneti napokon. Magam szabom meg a munkaidőm. Egyszerűen nem értem hogy mi a különbség hogy hétfő kedden vagy szombat vasárnap van szabadnapom. Majdnem minden hétvégén is dolgozom. Miért kéne egy adott napon megállnia az életnek? Miben különbözik az a nap a többitől? Hétfőn nem lehet a családdal lenni, csak vasárnap??????

Amúgy miért dolgoznék 10 évet vendéglátásban? Aki abban dolgozik, rá van kényszerülve, vagy mi? Ő választotta azt a szakmát. Én is majdnem minden ünnepnapon dolgozom és semmi problémám nincs vele. Attól ugyanúgy van szabadnapom csak éppen nem aznap, ami annak van nevezve, hanem hétköznap. Mégis mi a különbség? A nap neve. Ennyi.

Nem tudjátok egyszerűen értelmesen érvekkel megmagyarázni hogy mi a különbség aközött hogy én pénteken vagyok a családdal ami egy hétköznap vagy szombaton ami marhanagy hétvége. Mi a jó isten a különbség.

2019. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%

Másik hogy ebben mi az önzőség? Én ugyanúgy dolgozom hétvégen meg ünnepnapon. És nem azért mert nincs családom. Van családom és barátnőm is. Csak éppen érdekes módon nem kizárólag hétvégén vagy ünnepnapon tudok velük időt tölteni hanem bármikor... Barátnőm kereskedelemben dolgozik, tehát majdnem minden hétvégen ő is dolgozik. De utána hétköznap ugyanúgy szabadnapja van mint akinek eljön a hétvége... akkor miről beszélünk? Ugyanúgy töltünk együtt időt mint bárki más csak épp nem szombat-vasárnap.

Ez egy hülye beidegződés. Egy szokás. Logisztikai oka van az egésznek. Nekem az összes ismerősöm és én is bemegyek dolgozni hétvégén, ünnepnapon, amikor csak lehet, mivel plusz pénz és utána ugyanúgy van 2 szabadnapom mintha hétvége lenne..

Ebből gondolom hogy amikor zárva minden akkor is igen sokan dolgoznának csak éppen nincs lehetőségük rá...

Ettől nem csökken a szabadnapok száma, hanem áttevődik másik napra...

2019. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Persze, most költöztél haza, honnan, Szaúd-Arábiából, ahol nincs karácsony, ezért nem tudod, hogy a kereskedelemben az munkaszüneti nap? Nehezen hiszem...Zara, az... Komolyan, állj be az idióták sorába, akinek 25.-én jut eszébe a Zara, meg a kenyér, meg a dohánybolt...
2019. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Elképesztő hogy egy igen/nem nem eleg nehany embernek válaszadásképpen.. még a szeretet ünnepen is kicsit bele kell tolni a másikba
2019. dec. 25. 09:07
 15/19 A kérdező kommentje:
Azert ilyenkor mindig meglepodom azon, hogy a magyar emberek tenyleg nem valtoznak... Londonban éltem, es en unnepnapokon is dolgoztam, a zaraba egyébként egy karacsonyi ajandekot kellett volna megvennem :) éljen a béke es a szeretet!! Remelem minden utálkozó jol fel b aszta az agyát!
2019. dec. 25. 09:12
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Senki nem utálkozott, csak tényleg nem értjük, hogy ez miért kérdés.

A világ másik feléről is jöhettèl volna, mindenhol Karácsony van.

Gondolom kint vendéglátásban dolgoztál, ugyan úgy itthon is sok étterem/kávézó kinyit ilyenkor is.

De kétlem, hogy ha most akarnék bármelyik londoni plázába bemenni vásárolni, akkor bejutnèk, Karácsony első napján.

2019. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem most kéne ajándékot venni, mikor már karácsony van.
2019. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
38%
Kereskedelemben dolgoztam. Volt ako megkerdezt nyitva vagyunk e dec 25.-én. Mondtam persze. Tessék jönni. Jaj de jó. Friss kenyér lesz? Hogyne lenne. Eltegyek önnek? Igen. Sok az idióta 🤷‍♀️
2019. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Talan nem volt ra idom költözés miatt te anyaszomorito
2019. dec. 27. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!