Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért van nyáron Karácsonyi...

Miért van nyáron Karácsonyi dalokat hallgatok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még messze van a Karácsony. De már nyáron Karácsonyi dalokat hallgatok. Megőrültem? Hiszen nyár van! Más is volt már így? Mitől lehet? Mit tehetek ellene?

2020. júl. 1. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a karácsonyi dalokat, de én meg dúdolgatom - na, és?


Nincs kőbe vésve, hogy nyáron nem lehet.


Érezd jól magad - hátha lehűt ebben a nagy melegben! :)

2020. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jó pár éve valamelyik rádiócsatornán is adtak nyáron karácsonyi dalokat (valami betelefonálós játék volt, hogy mondd meg melyik dal nem volt a többi közé illő...)
2020. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hallgatok jó sokszor és nem szégyellem. Ha ettől vagyunk jókedvűek,tegyük.
2020. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha karácsonyi dalokat hallgatni.

Sokszor nem is az ünnep miatt, hanem az emlékek miatt.

Pl 2016 és 2018 karácsonya nagyon jóra sikeredett nekem. Szép emlékeim vannak azokból az időkből. Aztán ott van 2007 karácsonya is, amely már lassan 13 éve elmúlt, de akkor is sok szép, egyedi élményt kaptam.

Ha ezekre akarok emlékezni, meghallgatok néhány karácsonyi zenét.

2020. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, nincs vele semmi gond. Van amikor olyan kedvem van hogy azt akarom hallgatni és akkor azt hallgatom. De én inkább azért szoktam hallgatni mert egyrészt imádom a karácsonyt, másrészt meg mindig azon gondolkodom hogy mikor lesz már karácsony 😂
2020. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!