Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeptember van, indulhat...

Szeptember van, indulhat végre a karácsonyi szezon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Te még csak itt tartasz?

Én már húsvét után megvettem az ajándékokat:D



Remélem,hogy csak trollkodsz

2020. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A boltokban már kint vannak a karacsonyi cuccok. 2 hete voltam KIK-ben, a nagy kánikulában, akkor kint volt az őszi, tegnap visszamentem, hogy vegyek párat, erre lecserélték karácsonyira...
2020. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Végre? Nekem a karácsonyi szezon adventkor kezdődik, pedig nem vagyok hívő. Idióta multicégek hiszik csak azt, hogy a húsvéti csokit januárban kell kitenni, a karácsonyit nyár végén.

Megy ez a blekfrájdéjozás is egész évben. Az november utolsó hétvégére van kitalálva, amikor kiszórják a cuccokat, potom pénzért, hogy legyen hely a karácsonyi akciónak.

Annyi találékonyság sincs bennük, hogy valami eredeti dolgot találjanak ki.

2020. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Tatabányán a KIK-ben augusztus óta a sulis cuccok keverednek a Halloween-i és karácsonyi dekorációval...

Egyébként szerintem ne időhöz kötött.

A kollégáim karácsonyi ajándékaival már elkészültem. Mert viszonylag sokan vannak, be tudtam szerezni a szükséges hozzávalókat, és mivel neü szezonális dolog, így amikor kedvem volt molyoltam vele.

2020. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3, én már tervezek, és bevallom, ki fogom röhögni azokat, akik dec 20 után kapkodnak.
2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na jó tudni, hogy a KIK idén is bealakított. Idén még nem jártam ott, de emlékszem, hogy tavaly augusztus végén egyszer voltam, és már akkor is kint voltak a karácsonyi dekorációk. :D Úgy tűnik, sosem lehet elég korán kezdeni. :)

Amúgy én is kicsit korainak találom már most a karácsonyi ajándékokon gondolkodni, de még mindig jobb, ha valaki már megveszi előre most, mint azok, akik december 24-én délelőtt rohannak a boltba, hogy majd aznap este tudjanak valamit rakni a fa alá. :D Az ilyeneket sosem értettem, akik utolsó másodpercre hagyják a dolgot. Főleg úgy, hogy tudják, hogy a boltok polcait addigra lefosztják és már csak olyan dolgok maradnak, ami nem kell a kutyának sem.

2020. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kezdem korán, mert kézzel készült ajándékokat adok, és így ha valami nem úgy sikerül, még bőven van időm újra tervezni :)
2020. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én már húsvétra készülök, kit érdekel a karácsony:DDD
2020. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Siófoki KIK-ben már augusztus 20 előtt kint voltak.
2020. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Indulhat.

Volt olyan év, amikor már augusztusban elkezdtem a készülődést.

2020. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!