Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elkezdtetek már gondolkodni...

Elkezdtetek már gondolkodni karácsonyi ajándékokon?😅 Én már mostanában kezdeni szoktam, de karácsony előtti hétig sokra nem jutok😅Ha van bármilyen ötletetek anyának, apának, fiútesónak, mamának, megköszönöm!😁

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már megvettem az ajándékok nagy részét, de sajna még nem az összeset. Igaz, karácsonyig még hátravan bő 2 hónap, szóval van még idő gondolkodni.
2020. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszólag igen, mert sorban jönnek ki a karácsonyi ajándékos kérdések. :) Nekem van egy google táblázatom, amit egész évben vezetek, ha valaki nyög valamit az év folyamán, hogy "de jó lenne" vagy valamire rácsodálkozik, hogy az milyen jó cucc, azonnal megy a táblázatba. Vagy ha én látok valami jó ötletet és valaki eszembe jut róla: megy a táblázatba.

Sokszor írnak ki úgy kérdést, hogy mit adjak annak, aki ezt meg ezt szereti, pedig sokszor pont amit szeret az ember, abból már tele van mindennel. Ezért szerintem az is jó, ha új dolgokkal ismertetjük meg vagy olyan ajándékot adunk, amire a másik nem áldozna. Pl. amit gyakran használ, abból egy jobb minőségűt adni neki.

Vagy az is lehet szempont, hogy az ajándékozó mit szeret csinálni, mert pl. van aki utál boltokba mászkálni, de jól ért egyes kézműves technikákhoz vagy tud valami jó szakmát, pl. masszírozni és akkor adhat magához masszázsbérletet vagy készíthet saját maga jó ajándékokat.

2020. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csomorkány ***** válasza:
100%

Én mostanában az "ajándékozz élményt" pártjára álltam: mozi/színházjegy.


Tavaly saját kezűleg gyártottam Tutanchamon-bérletet, amire ráírtam, hogy kötelezem magam a megvásárolt kiállítás-jegy kifizetésére...


Mondjuk idén meg világjárvány van. De esetleg befizetem a családot egy vakcinára. Vagy legalább egy PCR-tesztre.

2020. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is már beszereztem a felét, mert Romániába élek, s lehet, hogy karantén lesz megint. Amúgy tesómnak ébresztőórát, anyukámnak edényfogószettet, mamáknak konyhai eszközt... az apukámnak viszont nincs semmi ötletem.....esetleg tudnátok segíteni? Szeret szaladni
2020. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 én is kolozsvári vagyok( a kérdező😄)..Még mindig senkinek sem szereztem be semmit, de édesapádnak esetleg valami kütyüt/órát vehetsz, ami méri, hogy mennyit szalad, meg ilyesmi://
2020. nov. 2. 08:27
 6/7 Csomorkány ***** válasza:
100%
Gyereknek remek könyv Farley Mowat-tól a Ne féljünk a farkastól! Sajnos csak antikvárban kapható.
2020. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm az ötletet kérdező
2020. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!