Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik fenyőt ajánlanátok? No...

Melyik fenyőt ajánlanátok? Nordmann, luc, vagy ezüst?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam visszatérő probléma karácsony előtt az, hogy nem tudok dönteni a Nordmann és az ezüstfenyő között, mert nekem mindkettő nagyon- nagyon tetszik.

Szerintem nézd meg személyesen a fákat és próbáld elképzelni azt, hogy karácsonyfaként áll a lakásodban. Keresd a fa hibáit, s próbáld azt a fát választani, ami számodra a legszimpatikusabb (és a legkevesebb hibával rendelkezik).

2020. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Ment a pipa
2020. okt. 31. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezüstöt vennék, annyi hátránya van, hogy 2 napig a kezeidből meg a talpadból szedegeted a beleálló tűleveleket amelyek kissé fájdalmasak is, de megér ennyit :)
2020. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezüst.


A nordmann szerintem nagyon csúnya, ahogy kezd száradni és akkor még büdös is.

2020. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Csakis mufenyo. Gyonyoru hofeher 2meteresunk van, evek ota birja es meg fogja is.

Nem vagnak ki erte erdoket...tudom, tudom ezeket kifejezetten fenyofa telepeken direkt ultetik, es utana januarban osszegyujtik tuzelonek stb. De ehelyett az erofeszites helyett, ultethetnenek nem kivagando fakat, amik evtizedekig szolgalnak oxigennel.

2020. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, csak mondjuk nem gondolsz arra, hogy a MŰfenyő MŰanyagból van, és környezetszennyező
2020. okt. 31. 14:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szoktak ültetni erdőket
2020. okt. 31. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mindkettő.

Mindkettő gyönyörű. Az ezüst fenyő nagyon nagyon bökős, a nordmann kevésbé. Viszont az ezüst fenyőnek erősebb az illata, az egész lakásban érezni lehetett, húúú nagyon jó volt. Ennek ellenére mi idén is nordmannt fogunk venni. :)

2020. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és amit írt a 4-es az nagy hülyeség. Olyan talpat kell venni amibe alulra lehet vizet önteni. A miénk egyáltalán nem száradt ki és nem hullottak róla a levelek csak minimálisan és büdös sem volt. :)
2020. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Luc
2020. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!