Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A vírushelyzet miatt nem...

A vírushelyzet miatt nem tudom mit adjak karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

Mindig élményt adunk egymásnak karácsonyra. Idén dumaszínház+vacsora lett volna az ajándéka, de az előadások sajnos elmaradnak, vagy online lehet nézni őket (???), ami szerintem egyáltalán nem hozza azt az élményt.


Fogalmam sincs mit vegyek neki, pénztárca, parfüm, egyéb átlag ajándékok már megvoltak, nem szeretném ismételni magam. Ti mit adtok idén a párotoknak?



2020. nov. 15. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
igaz nem paromnak hanem anyukamnak (tudom semmi osszefugges ne haragudj de akar ez is jo otlet lehet) veszek a kedvenc zenekaratol ketto albumot
2020. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj vele erről. Lehet, hogy ő is gondban van.
2020. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Legyen közös est. Ajándékozzatok szigorúan kézzel készített dolgokat. Társasozzatok egyet, iszogassatok, csináljatok romantikus fürdőzést, aroma diffúzer, gyertyák, pezsgő, zene. Kiránduljatok egyet, főleg, ha fehér lesz minden.
2020. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ünnepeket családdal töltjük, ezért nem leszünk egyedül egy napot sem, pedig jó ötlet lenne. Ő mondta, hogy már tudja mit vegyen, ezért a kézzel készített ajándék sem játszik sajnos :(
2020. nov. 15. 21:55
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyen baj hogy az unnepet a csaladdal toltitek es nincs egyetlen napotok sem egymasra: NE a rokonokkal legyetek hanem kettesben.. ennyire baromira egyszeru.

Es hogymitszolmajd a Kati neni. Ki nem szãrja le??


N

2020. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A család alatt a május óta nem látott szülőket értem, nagyon örülünk neki, hogy egyáltalán lehetséges lesz, úgyhogy légyszíves a kérdésre válaszolj, vagy menj aludni.
2020. nov. 16. 01:04
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem irtad. Honnan a fraszbol tudtam volna. Akkor is a sajat emberi akaratotokbol nem lesztek kettesben. Senki sem tarthat fegyvert az arcotokba.. En mindig azt kerem ajandekba h halasszuk a rokonokat 😂😂 kicsit kesobbre. Es bevalt. Ajandekot megbeszeltuk hogy ki minek orulne. Ettol meg ajandek! De nem meglepi hiszen elore tudja pontosan mit honnan mikor veszek. De legalabb hasznos es nem lovok melle.
2020. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Valami csinos,elegáns ruhát vennék.
2020. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Vakcinát
2020. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%

1 pasi vagy vagy nö ? HA nö beéri a puncid kinyalásával és pár perces szexel meg pár üveg sörrel és ne beszélgess vele szex után hagyd aludni. ha pasi vagy ha a párod azt mondja fáj a feje mond azt hogy neked is de 8 ora elött akkor an idöd elmenni egy haverodhoz bebaszni akinek nincs senkije épp vagy az anyjával él mert akkor reggelit is kapsz

.

2020. nov. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!