Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lesz Adventi vásár Győrben?

Lesz Adventi vásár Győrben?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Persze, járkáljál csak vásárba aztán hátha megölsz pár embert
2020. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Eddig nyári álmot aludtál? Gyilkos járkál az utakon, mindenkit sokkol, te meg shoppingolni akarsz? most annak kell örülne, ha megérjük a karácsonyt egészségesen.
2020. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ne bántsatok... csak megkérdeztem :(
2020. nov. 23. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Dobozon(nem tudom ki mennyire ismeri) falu amúgy. Az általános suli udvarán van általában, de most a járvány miatt nem hiszem hogy megtartják. Bár örülnék neki, de most az a legfontosabb hogy egészségesek legyünk.
2020. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

#3 Sajnálom kérdező, átérzem, engem már akkor gyilkosnak néznek ha az üres utcán nem húzok maszkot :((

Nem értem mi lett az emberekkel de ha bármikor leírtam ide, hogy mi megtartjuk szűk családi körben a karácsonyt ugyanígy nekem estek.


Ez rosszabb mint a vírus.

2020. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a nov. 11-i szabályokban benne van a karácsonyi vásárok letiltása.
2020. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó tényleg sajnálom.. én sem reménykedtem, hogy lesz vagy, hogy el tudok menni "vásárolgatni".


Ez egy egyszerű kérdés volt, mert nem nagyon néztem utána, volt aki egy hónappal ezelőtt mondta hogy talán lesz talán nem. Gondoltam megkérdezem.

2020. nov. 23. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor konkrétan megtiltotta a karácsonyi vásárokat. Ha valahol mégis van, akkor az törvénytelen. Vásároljatok online!
2020. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!