Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karacsonyra az...

Mit vegyek karacsonyra az unokaöcséimnek? 3 fiú egy 11 éves 8, és 5 a legkisebb a keresztfiam raadasul.

Figyelt kérdés

Minden megvan nekik..... most ne napjuk ra vezetek nelkuli fulhallgatot kaptak...

En mar kilőttem mindent, társasjáték twister Activity foci kapu van nekik Xbox telefon minden..... ruhat nem akarok mert az 5 eves is 40 kg....


2020. nov. 28. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a szülőkkel.

Biztos van ötletük.

Jobban ismerik a fiúkat,mint az oldal olvasói.

Úrhatnám, hogy roller mert imádják a srácok.

De gondolom ez is van.

2020. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen van roller bicikli van az a Subway vagy mi gitár pinpong asztal trambulin szoval minden... az a baj a nagyszüleik is a szuloknek adnak penzt h ok vegyenek valamit.....

Arra gondoltam h veszek konyvet :D.... de annak meg nem örülnének ebbe a virtuális vilagban sajnos :/

Csak gondoltam hatha lenne valakinek valami otlete megis

2020. nov. 29. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Legó készlet esetleg.

Ebből soha nincs annyi amit a fiúk soknak tartanak.

2020. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lego jó ötlet. Vagy tényleg hívd fel a szülőket, hogy minek örülnének. Mi a családban mindig körbehívjuk egymást, hogy egyrészt ne vegyünk olyasmit, ami már megvan a gyereknek, másrészt hogy olyat kapjon, amire tényleg vágyik.
2020. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt is vettem mar tobbszor :/
2020. nov. 29. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!