Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyha mi karácsonykor összeül...

Hogyha mi karácsonykor összeülünk 10-en, 12-en akkor tényleg felelőtlen gyilkosok vagyunk?

Figyelt kérdés

Ekkora a kiscsaládi kör, ebből a fele kisgyerekekből áll.

Idősebb csak a két nagyszülő, de ők velük napi kontaktba vagyunk így azt gondolom nem a karácsonyon fog múlni.


A 10-12 főből egyébként 7 fő hivatalosan (tesztpozitív) is átesett a víruson októberben.


Sokaktól megkaptuk már, hogy "jhajj majd utána meg lélegeztető gépre kerültök lesz nyavajgás", főként távoli rokonoktól.


Ti mit gondoltok? Ez tényleg ekkora felelőtlenség most? Természetesen én nem tartom annak de mostmár csak kíváncsi vagyok több ember véleményére is így kiírom ide



2020. dec. 3. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, felelőtlenség, mindenkinek meg kell most ülnie a picsáján mert jön Győrfi Pali aztán seggbekúr mindenkit
Nem, ilyen feltételek mellett nem gondolnám, hogy befolyásolna bármit is
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, csa nem vagytok beszari nyulak.
2020. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, legalább van még normális gondolkodású ember ebben az országban.
2020. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok a hülye :D
2020. dec. 3. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy vagy hülye!

Hülye az aki fosik ettől a Covidra keresztelt akármitől.

Anyaként, társként véleményem ez!

2020. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Épp tegnap halt bele egy közeli barátom ötvenes édesanyja a vírusba, az oltásig én már várok, majd csak utána látogatok nagyszülőket, ennyit nem ér egy karácsonyi ebéd.
2020. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem a vírusba halnak bele az emberek, hanem a 30 fajta alapbetegsége egyikébe, melyet felerősít a hangzatos nevű Covid.
2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
@6 Tehát egy ötvenes nem túlsúlyos, nem vese-, tüdő-, vagy cukorbeteg nő meghalt volna tegnap, ha nincs a vírus? Nyilván vannak kockázati tényezők, de bagatellizálni gusztustalan. Az meg, hogy nem ebbe halnak bele, megint egy istenverte ökörség. A HIV vírus sem öl meg közvetlenül senkit, de a szövődményeibe, meg a legyengült immundrendszer miatt csak meghalt 33 millió ember eddig.
2020. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Basszus, olyan munkakörben dolgozom, hogy simán elkaphattam volna, mindennap nemzetközi beszállítókkal, kamionosokkal volt kontaktom, sokszor maszk nélkül. Ugyanatt a papírt fogták meg amit én, ugyanazzal a tollal írtak, és sorolhatnám reggelig a kockázatos tényezőket. Voltam teszten, mert beteg lettem, de az negatív volt. Magyarán megmondva megfáztam.

Rengeteg embert ismerek, külföldön is, de az úristennek nem találkoztam eddig eggyel sem, aki ekkapta volna ezt a szart.

2020. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%

Nekünk mindegy, hogy mit csinálsz kedves kérdező, amíg nem vagy a közelünkbe...nyugodtan üljetek össze a családdal, pusziszkodjatok, ölelkezettek ne foglalkozzatok semmivel...100 évente egyszer van ilyen pandémia, de nem kell vele foglalkozni..az a lényeg, hogy nektek jó legyen és nehogy egyszer egy évben ki kelljen hagyni vagy bármilyen formában kényelmetlenséget elviselni,csak azért hogy óvjátok a családtagjaitok...:)

Amúgy ha véletlenül elbizonytalanodnál (bár úgy sem fogsz) akkor ajálnanám figyelmedbe itt a gyakorin az egészség rovaton belül a Coviddal kapcsolatos kérdéseket...olvasgass kicsit, aztán döntsd el, hogy mi a számodra helyes...

Kellemes Ünnepeket!

2020. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Semmi bajotok nem lesz Kérdező.

Aki retteg, javaslom, hogy bújjon el.

2020. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!