Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek papámnak karácsonyra?

Mit vegyek papámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretném a papámat meglepni egy különleges karácsonyi ajándékkal. Ami kapcsolódik a sőrhöz,pálinkához vagy a focihoz illetve a szép nőkhöz. :D

Nagyon szeretem a papámat és szeretnék neki örömet okozni.

86 éves és mozgássérült. A ruha már felesleges neki, fájnak a lábai és a háta így csak egész nap fekszik az ágyban. Szeretnék maradandó ajándékot. Gondolkodtam azon, hogy egy szobrot veszek ami egy csinos hölgyet ábrázol, sörös pohárral a kezében. Aki tudja hol lehet ilyet venni az kérem segítsen! Illetve ha valakinek van bármilyen ötlete az írja le.


Évtizedeken keresztül focizott és mindig nézi a meccset a Tv-ben. Imádja a focit! Viszont nem tudom milyen ajándékot vegyek neki.



2020. dec. 4. 05:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki mondjuk egy pálinka-válogatást, ilyesmire gondolok. Én örülnék neki :-)

[link]

2020. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Best Stuff-on nagyon sok különleges és jópofa dolgok vannak és magyar oldal. Nagyon sok különleges bögre van az oldalon. Vehetnél neki valamelyik nagy szupermarketből a kedvenc alkoholját, amihez jár pohár.
2020. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább valami mozgását segítő eszközt vegyél neki, hogy ne kelljen egész nap az ágyban feküdnie. Biztos vannak ilyesmik, az orvosi kellékek boltjában talán találsz, amivel könnyebben felhúzhatja magát az ágyon, vagy vízzel töltött ágybetétet,ami éjszaka masszírozza v. nappal, lehet, hogy be lehet állítani, hogy mikor,a hátát. Kérdezd meg egy orvostól, mit lehetne venni. Vagy harisnya felhúzáshoz egy segédeszközt, ilyet tudom, hogy árulnak.
2020. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Papámnak van botja szóval a felkeléssel nincs gondja. Ha van mit csinálni akkor fel kell. De azért köszönöm :)
2020. dec. 5. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!