Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén, miként töltitek a...

Idén, miként töltitek a karácsonyt, változik valamit az eddigiekhez képest?

Figyelt kérdés

Mennyire befolyásolja a covid helyzet? Vendégek jönnek, mentek valakihez, vagy inkább a digitális kapcsolattartáson lesz a hangsúly?

A lakásdekoráció változott, kevésbé lett, lesz feldíszítve? Vacsorát a szokásotok szerint tartjátok vagy nem nagyon fogtok adni rá?

Ajándékvásárlásban befolyásolt valamit a helyzet?


Érdekes lenne, ha most leírnátok a terveket, majd ünnepek után elmesélnétek, milyen lett a végén!



2020. dec. 13. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Dekoráció : szokásos, asztaldísz koszorú és a fények már kinnt vannak fa is lesz 24-én.

A vacsorában sem lesz eltérés, megtartjuk 6-an leszünk (nincs 60 év feletti) pár sütemény mézeskalács előre készül.

Ajándékozás szempontjából én csak a szüleimet és a páromat lepem meg (gyerek nincs) 'értékesebb' ajándékkal. Egyrészt mert a család másik fele nem igazán ajándékozik másrészt pedig engem vállalkozóként nem érintett jól a vírushelyzet, továbbra is van munkám de sokkal kevesebb munka van. Ők is kapnak minden évben valamit de leginkább kézzel készült dolgokat vagy gasztro ajándékot.

Soha nem voltunk az a nagy ünnepi útrakelős család úgyhogy ez sem marad ki, viszont a nagymamám(az egyetlen nagyszülőm aki él) én őt féltem, nem tudom hogy lehetne kivitelezni a találkozót. Nagyon ritkán látom, mert külföldön élek + a vírus..

2020. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok változik valami?Hányan fogtok szenteste összeülni? ( én írtam privát)
2020. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Sokkal hamarabb feldíszítettük a fát. Hátha később már nem lesz rá lehetőségünk.. Am. semmi más nem változott eddig.
2020. dec. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem jovunk ossze a csaladdal, eletveszely! Skypon fogunk videozni.

Fat nem allitunk, nem lenne illo iden, mi ugy gondoljuk. Sajnos tobb ismerosunk is meghalt a covid miatt.

Csak a lakast dekoraltuk, a karacsonyi menu is egyszerubb lesz.

2020. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lakás ugyanolyan.

Nem jön senki, máskor 25-én nálunk volt nagy családi ebéd, sógornőmék hatan, anyu, tesóim családostól.

Anyós velünk lakik, mert beteg, úgyhogy ide senki, mi a férjemmel meg a lányunkkal majd anyuhoz elmegyünk egy kicsit, de vele amúgy is napi kapcsolatban vagyunk.

2020. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
A családi összejövetelben lesz annyi változás, hogy aki távol él, az nem jön haza, meg az idős szülők nem lesznek ott a vacsorán. Mondjuk én is jobban örülnék, ha mindenki maradna otthon, de csak egyedül vagyok ezzel, tehát nem akarok variálni.
2020. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen: nem utazunk haza. :)

Én nagyon örülök neki, hogy vééégre nem arról szól a karácsony, hogy a Mo-n töltött tíz nap alatt hogy min. 4 családhoz kell alkalmazkodni (rokonok, apa új családja, meg a párom elvált szülei-családjaik) 180 km-es lakóhely eltéréssel, mert kivétel nélkül egy szalmaszálat nem mozdítanának meg, hogy könnyebb legyen, pláne 1000 km utazás után.

Szeretek hazamenni, de a rohanást és hisztiket (Miért ekkor megyünk, miért csak 2 napra, stb, ami 10/10 van karácsonykor rühellem.

2020. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!