Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan zajlik a dec. 24? Ki...

Hogyan zajlik a dec. 24? Ki és mikor főz, díszít, mikor eszitek a főmenüt, otthon vagy rokonoknál, mivel telik az este?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Elmegyek a tesómékhoz, vacsi, ajándékozás, társasozás, sógorral beb..ás.
2020. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi December 24- én otthon vagyunk a családdal és nézzük a Reszkessetek Betörők című filmet. Mi akkor szoktuk feldíszíteni a házat mikor advent első vasárnapja van. Mi December 24- én szoktunk sütni, főzni. A főmenüt December 24- én esszük este. Mi a rokonoknál szoktunk lenni December 25- én. Az este azzal telik, hogy nézzük a TVt.
2020. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Általában

- 22-én vesszük a fát

- 23-án sütünk

- 24-én délelőtt beállítjuk a fát, felrakjuk az égősort, elővesszük a díszeket. Aztán átmegyünk a nagyszüleimhez, ott is ugyanez, de ott fel is díszítjük a fát. Ott főzünk egy késői ebédet, ünneplünk, aztán haza, itthon is befejezzük a díszítést és itthon is ünneplünk - meg pihi.

- 25-én rokonokhoz megyünk

- 26-án vissza a nagyszülőkhöz

De idén... ki tudja. Ha egyikünk sem lesz beteg, akkor a rokonlátogatás kivételével kb. ugyanez lesz.

2020. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mától folyamatosan fogjuk díszíteni a fát 24.éig, mert van amit még nem vettünk meg hozzá. 24.én elugrunk anyukámékhoz és adnak ételt (idén először nincs közös étkezés, de anya akkor is főzni akar). Előtte minden nap szinte főzök valamit és utána is.
2020. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincsenek nagyon rokonaink. Mi altalaban kimegyunk ilyenkor a temetokbe. Este kaja, ajandekozas, majd filmnezes. 25-26 chill, max unokatesokat meglatogatjuk. De ennyi.
2020. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Reggel elkezdünk szaloncukrot fűzni, lakást díszíteni. Édesapám délben hazaér. Ilyenkor ebéd, utána fa díszítés, este ajándékozás. :)
2020. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel segítek anyának a sütésben,főzésben.Aztán feldíszítjük a fát,ebédelünk utánna nézünk filmet,beszélgetünk vagy karácsonyi zenét hallgatunk és társasozunk.
2020. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Délelőtt fa diszítés, délben valami laza ebéd (általában virslit szoktunk enni), késő délután pedig feltálalásra kerül az ünnepi vacsora. Ezt követően ajándékozás, tv nézés, pálinkázgatás majd késő este alvás.

Többit nem írom le mert akkor amiatt le leszek pontozva.

2020. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!