Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bűntudatom van, amiért nem...

Bűntudatom van, amiért nem egyenlő arányban veszek ajándékot?

Figyelt kérdés
Szóval, nem vagyunk ilyen anyagias család, szerencsére nálunk nem ez a lényeg, csak udvariassagbol adjuk. Én is szeretnék idén adni mindenkinek, a nyári munkás felretett kis pénzembol. Anyukámnak ékszert veszek, mert odavan értük, tesómnak nadrágot, mert azt kert és apukámnak valami műszaki dolgot, mert azokért van oda. Mindenkinek azt veszem, amire szüksége van, amiről tudom hogy örül, de bűntudatom van, amiért pl az egyik 3000 forint a másik pedig csak 600 forint.hiaba mondom magamnak, hogy nem az ár számít, hanem a mosoly az arcukon, az öröm mikor megkapják, valahogy mégis bűntudatom van. Nyilván törekszem a legolcsóbbra és van amiből a 2000 forint a legolcsóbb, így bűntudatom van, hogy az egyiket 2000 forintból rendezem le, míg a másik kijön 500 forintból. Remélem értitek, nem tudom elmagyarázni jobban :(

2020. dec. 21. 02:26
 1/10 A kérdező kommentje:
ár arányt akartam írni a kérdésben.
2020. dec. 21. 02:27
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Értelmetlen az árukat összemérni.

Mindenki azt kap, amit kért, vagy szeret.

Ennyi.

2020. dec. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyél az anyám, légyszi... :)

Szán 10e-t egy unokára, de jaj, az egyik 14000. Akkor a másik kettőnek is kell még valami 4ezerért. De az egyik 4800, akkor 800-ért még valami apróság a többinek. Szórakoztató egy darabig, mikor már nekem kell érte menni, nem annyira.

2020. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Bem ez a lényeg
2020. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkinek 20.000ert vettem, vagy a korul
2020. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ez nem összeg, inkább darabszám függő. Inkább több kisebb összegű ajándékot szoktunk adni egy nagy helyett. Ezért aztán nekem is kínos, amikor egyvalakinek veszek mondjuk hat-hét apróságot, másnak meg csak kettőt, pedig lehet, hogy összegben az a kettő drágább volt, mint a hat-hét ajándék. Ezért aztán mindig kényszert érzek rá, hogy vegyek még valamit a kettő mellé, hogy azonos darabszámú ajándék legyen, vagy legalábbis ne legyen ilyen nagy a különbség. :D
2020. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) sikerült mindenkinek egyenlő arányban venni mindent. ^^ Rastresszeltem a dolgokra mert ez a második karácsony amin nem csak hajtogatok hanem valami komolyabbal állok elő ami nem a kupában végzi egy év múlva szóval kiakartam tenni magamert csak hat raparaztam 😆


De a segitsegetekkel megoldottam, mégegyszer köszönöm :)

2020. dec. 21. 19:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Kukában**
2020. dec. 21. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy olyat adj mit szeretnek, és szívből.
2020. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Bűntudatom van, amiért nem egyenlő arányban veszek ajándékot?"

Igen. Még mindig. Ezért vettél végül egyenlő arányban mindent. :)

2020. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!