Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen volt ma a karácsonyod?...

Milyen volt ma a karácsonyod? (Boldog Karácsonyt!)

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mint bármelyik másik nap.
2020. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész jó volt. Kaptam egy csomó ajándékot, volt egy kis iszogatás is. ☺️
2020. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen és viszont kívánjuk! :-)

Nekem nagyon jó volt, együtt volt a család, közel fél év után (a vírus miatt és azért mert eléggé betegeskedők voltunk), karácsonyi hangulat egész nap, karácsonyi filmek és zenék, finom ételek, fát állítottunk (csodaszép lett :-)), pohárköszöntő, aztán egy bőséges vacsora, majd ajándékok, kis családi beszélgetés, majd a Reszkessetek betörők 1., egész napos teszés-veszés...

2020. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, véletlen elküldtem.

Majd éjféli mise, majd jó hosszú ünneplés! :-)

2020. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is jó volt a karácsony, kaptunk ajándékokat, mindenki egészséges a családban, és már lement a deviza hitel is a családnál. Viszont erre a napra megint tönkrement egy gép (most a tűzhely nem működik, három éve az autó ment tönkre, két éve a mosógép, tavaly megint a kocsi és tv nem működött), ebből megint balhé lett sajnos, annak ellenére, hogy már most szabadok vagyunk anyagilag. Anyukám emiatt annyira ideges lett, hogy tönkre tette mindenkinek a jó hangulatát. Apám még erre rátett egy lapáttal, hogy a családra nincs tekintettel, tv csatornák, és a tűzhely miatt besértődött. Másnapra szüleim nyugodtak lettek, este kártyáztunk, és közben ittunk piát (már anyámon látszódott, hogy ebből baj lesz), a parti végén apám nyert, anyám meg annyira nem tudta elviselni a vereséget (szerintem az volt a fő indok) hogy bátyámmal összeveszett a pia miatt is. Bátyám rászólt, hogy többet már nem kellene inni (jót akart neki, hogy ne legyen rosszul tőle), erre anyám bántásként kezelte ezt, ideges lett, és besértődött, és megint ledobta a jó hangulatot :/

Ezért írtam most a választ, mert még most sem tudok aludni emiatt.

Ettől függetlenül kellemes ünnepeket kívánok! Remélem másnak jól telt jó hangulatban a karácsonya.

2020. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!