Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen értelmetlen, felesleges...

Milyen értelmetlen, felesleges, használhatatlan ajándékot sikerült kapni, adni idén karácsonykor?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 12:05
1 2
 1/11 Tosh 36 válasza:
82%
Egy pucér kerti törpét. Elég ízléstelen és csöppet sem vicces.
2020. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Lábmasszírozót, ami fájdalmasan dolgozik. (szerintem megy vissza a boltba) Könyvet, ami nem érdekel. (Amit szeretnék elolvasni, olyat nem kaptam idén.) Dezodort, amit soha nem fogok használni, illatszereket, melyekből van itthon, még tartalék is. Ezeket legalább el fogom használni, idén már tuti nem kell vennem ezekből. Jövő karácsonyig elég lesz.

Persze, néhány klassz ajándékot is kaptam!


Idős, ágyban fekvő beteg apukámnak vettünk fejhallgatót a zsebrádiójához. Összevissza alszik és van ébren, sokszor éjjel hallgatja. Gondoltuk, majd így nem kell politikai műsorra, magyarnótára, kamarazenére ébrednünk hajnalban. Tévedtünk! Bedugta a rádióba, feltekerte teljes hangerőre és az éjjeliszekrényre téve a fejhallgatóból hallgatta a műsort. A fejére nem teszi fel! :-( Ennyi erőből hangfalakat is vehettünk volna hozzá. :-)

A többi ajándékot eltaláltuk.

2020. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Hát én vettem a gyereknek egy húzódzkodót, mert vágyott rá. Viszont: azt hittem, hogy nem kell szerelni, mert nem akartam szétfúrni az ajtófélfát. De mikor kibontottam, kiderült, hogy kell. Úgyhogy megy vissza a boltba. :-(

+ egy társast, ami bonyolultabb és unalmasabb, mint amilyennek a doboza alapján tűnt.

2020. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Főleg édességet kaptam és adtam is. Egy tárgyi ajándékot kaptam, Sas József nótákat énekel című CD lemezt. Nem a stílusom.
2020. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as! Négy gyermekes szülőtől elfogadsz némi tanácsot?

Húzódzkodó rúdból, az a jó, amit oda kell rögzíteni (lehetőleg a falhoz), amit csak be kell feszíteni, az semmit nem ér! (totál balesetveszélyes) Statikailag az a legmegfelelőbb, amelynek van alsó megtámasztása (45 fokos eleme a vázon) ilyesmi:

[link]


vagy ilyen

[link]


Társasjátékvásárlásnál, ha nem vagytok gyakorlott társasrajongók, akkor érdemes felkeresni a Szellemlovas üzletét, ott nagyon profin tudnak segíteni a kiválasztásban. (neten is lehet rendelni, ám ott ismét csak a leírásokra hagyatkozhattok) A YouTube-on nagyon sok társasjáték bemutató videó van, érdemes vásárlás, kiválasztás előtt ezekből informálódni, nagyon hasznosak!

Pl. ezek:

https://www.youtube.com/channel/UCfXUepcURVoU8XCLBZTJ7HQ


https://www.youtube.com/channel/UCkM9zLLDH8DuNNlQzOI1D_Q/vid..


https://www.youtube.com/c/G%C3%A9mklubt%C3%A1rsasj%C3%A1t%C3..


(Nekünk nagy kedvenceink a Catan társasok, szinte mind megvan. Idén karácsonyra a Catan Csillaghajósok játékot sikerült megvásárolnunk black friday keretében fél áron. Tegnap este kibontottuk, ma lesz a próba napja! :-) Ez különálló társasjáték, a többi Catan egy sorozat, abban az a nagy, hogy hatalmasra lehet bővíteni. ;-)

Nagyon sok társasunk van! Még, mi szülők gyerekkorunkból is megvannak a legjobbak. (Az Ezüst tó kincse, Police 07, Gazdálkodj okosan, stb.) Legnagyobb slágerek manapság, amióta nagyobbak a gyerekeink: Catan, Pandemic sorozat (még a járvány előtt szerettük meg), Monopoly Disney, Monopoly Agymenők, Monopoly Teljes körű bankolás, UNO, Robbanó cicák, Abalone, Kalaha/Mancala, Burger Party, Dobble classic, Dobble Harry Potter, Dobble Star Wars, Nevezd meg! interaktív társasjáték, Zsákutca 13., stb.


Remélem, sikerült jó tippet is adnom!

2020. dec. 27. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Könyvet - ami abszolút nem érdekel. Szeretek olvasni, a focit is szeretem (német foci), de ez a focis témájú könyv abszolút nem izgat.

Férjem fiától kaptam, de látszik, hogy egy utolsó pillanatban beszerzett ajándék is. Amivel nem is lenne bajom, de ha már kérdezte a páromat minek örülnék, akkor abban is gondolkodott volna (párom írta neki, hogy ha nem talál semmi megfelelőt, DM vagy könyvutalvány).

Mondjuk ez hasonló, mint a 2 évvel ezelőtti hajszárító: én fodrászhoz járok, férjem pedig nem használja.


Illatgyertyák - büdösek, és tudják is, hogy nem szeretem őket, irritál az illatuk, csak köhögök tőle.


Térdzoknik - max. bokáig érőt hordok.


Karácsonyi maszk - no komment. Van maszkom is elég.


Csokit rendszeresen kapok, és rendszeresen megy adományba is, mert nem eszek csokit, a bőröm nem bírja.


Még azok a családtagok visszavannak, akik a Pepco, Eurofamily, helyi kínaik bóvli karácsonyi és egyéb lakásba való (de nem odaillő) dísztárgyait adják.


Azt hiszem, jövőre meg lesz beszélve, nincs többé ajándékozás. Értelmes dolgot, aminek tényleg örül a másik, senki nem ajándékoz, ezekre a sablonokra pedig nincs szükség.

2020. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
61%

IMÁDOM!!! Idén a rokonság kitalálta, hogy most engem is elhalmoznak ajándékokkal.


-Kézkrém—ekcémás vagyok, többet ártana mint használna


-Virágos tolltartó—ronda és amúgy is csak tollat viszek az iskolába


-Nyaklánc—ekcémás vagyok, kiütéseim lesznek tőle, fémallergia


-Fülbevaló—ekcéma, nincs kilyukasztva a fülem, fémallergia


ÉS A KEDVENCEM:

-Pulóver—ronda, kicsi, használt, lyukas, koszos



Félreértés ne essék, annak örülök, hogy gondoltak rám és a szűk családtól nagyon hasznos és szép ajándékokat kaptam.

2020. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%

Utolsó vagyok! Kaptam még ronda és nagy szájmaszkot is.


Nem baj, a rászorulóknak adok mindent (természetesen a pulcsi kivételével)

2020. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
81%
Rohadt büdös parfümöt.
2020. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Régi vágyam volt, hogy motoros sárkányrepülővel tehessek egy kört. Eddig mindig közbejött valami, pedig a +60 évemmel már kezdek kiöregedni a lehetőségből. Idén megint nem jött össze.
2021. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!