Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valakinél még áll a karácsonyfa?

Valakinél még áll a karácsonyfa?

Figyelt kérdés
Nálam Febr. 12-én dobtuk ki a fát, ez rekord. Nagyon jó volt nézegetni a világítással együtt a Normann fát.

2021. febr. 18. 20:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén (is) grincs fa volt, még fent van a lakásban de csak azért mert rendbe kell még rakni a tárolót, de már rég levittem volna, január közepén biztos.
2021. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még mindig áll! :-) Tudom, tudom... Már nagyböjt van, húsvéti ünnepkör, már vége a farsangnak is, de egyszerűen nem bírnék tőle még megválni (ez volt tavaly is). Gyönyörű normann fenyő, idén is egy szépet sikerült kifogni, rendkívül finom illata van még mindig (egyáltalán nem büdös még), az égősorok nagyon jó hangulatot kölcsönöznek a szobának, még a semmitmondó, téli, hétköznapokon is, ad egy kevés fényt és nem utolsó sorban, majdnem félnapig tartott feldíszíteni (nem kis fa), a rengeteg égősorral, dísszel, füzérrel, boával, gyertyával, szaloncukorral, mézeskaláccsal stb. és nem volt se kedvem, se szívem lebontani, pár hét után, ha már ennyit vesződött vele az egész család és még mindig szép. De lassacskán, el kell majd bontani, mert elkezdett már rászáradni az ágakra a sok tűlevél, meg eléggé lankadozik is már, szóval ahogy eddig is szoktuk, március elején elbontjuk, meg leszedem a néhány farsangi díszt is és átveszi a helyüket a szentelt barka, a tojásfa, meg a többi húsvéti dekorációk. :-) Lehet hogy fura, annak akinek kisebb háza van vagy nem normannt vesz, de mi mindig megtartjuk.
2021. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
mi kb két hete szedtük le
2021. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#12 Na ez a másik őrület, hogy újabban dec. 24 előtt pár nappal vagy december elején feldiszítik a fát.
2021. febr. 21. 03:47
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megy ez a normann fétis, hogy mindenki azt vesz és azt hiszik hogy más csóró, nem azt vett, azért dobta ki.

Én azt vettem, de mivel száraz a lakás levegője, meg fűtés is van, elég hamar elkezdett potyogni, úgyhogy ortpdox karácsony után ki is dobtam sajnos.

2021. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

25.!

A normann fenyő nem potyog, hanem szárad és lelankad, ezért is vesznek sokan ilyet.

2021. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
De potyog az is, ha kiszárad.
2021. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor potyog, ha rendesen dörzsöli valaki...
2021. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én január 30-án szedtem le. Elég jól bírta ahhoz képest hogy sima ezüstfenyő akkor hullottak le a tűlevelek nagyon nagy része amikor szedtem le a díszeket. Mivel időnk nem volt rá hogy leszedjük január 6-án és utána sem nagyon amikor igen akkor lusták voltunk meg még elég jól is nézett ki. Igaz akkor a fényeket már nem kapcsoltuk fel, meg a kültéri fényfüzért tegnap szedtem le például mert eddig a fagy miatt nem akartam ezzel görcsölni meg volt más egyéb dolgom is mint ezzel foglalkozni, ezért arra tegnap került sor.
2021. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Volt olyan év, mikor még állt február végén, mert nagyon szépre szoktuk feldíszíteni és az illatát is szeretjük, de idén nagyon hullós levelűt fogtunk ki, úgyhogy még múlt hónapban leszedtük.
2021. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!