Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem túl közeli ismerősnek...

Nem túl közeli ismerősnek 7.000 Ft (2+5) összegben vásárlási utalvány karácsonyi ajándékként bunkóságnak számít?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 20:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Milyen értelemben, milyen értelemben lenne az?
2021. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Inkább szánalmas
2021. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem túl közeli ismerősnek nem kell karácsonyra ajándékot adni, pláne ha azt sem tudod, mit adj neki.
2021. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a távoli ismerős, ha valami miatt megjelenik karácsonykor akkor a csoki kategória.

Nekünk a szűk család is hatalmas (elvált szülők párom és az én oldalamon is, sok tesó, sok unokahugi/öcsi meg nagynéni) tehát akire már nem tudjuk ráaggatni a közeli jelzőt az max egy nagy tábla csoki vagy bonbon vagy egy pezsgő, de csak 1000ft környéke.

Ezért szerintem inkább furcsa semmint sértő.

2021. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig jobban örülök egy utalványnak, mintha kiszúrnák a szememet valami olyan vacakkal, ami egyáltalán nem tetszik, és soha az életben nem fogom hasznát venni.

Konkrét ajándékot inkább csak az vegyen nekem, aki tényleg ismer.

2021. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem túl közeli ismerősnek minek ajándék?
2021. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem bunkóság, csak szükségtelen.
2021. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dorci1999 ***** válasza:
Nekem ha egy távoli ismerősöm ilyet adna, én a nyakába ugranék, annyira örülnék. Szerintem jó ötlet, mert abból azt vehet amit szeretne, és mégsem pénz, mert a pénz ajándék azért félreérthető. 22/L
2021. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!