Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a szüleimnek?(külön-külön,max 10ezer forint kb 1ajándék) Anyukámnak valami konyhai eszközt gondoltam(annak az összege mind1)apukámnak semmi ötletem. Bármit elfogadok

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami érdeklődési kör apukádnak nincs? Vagy olyan dolog, amit szokott gyűjteni, amiket szeret?

Én ebből indulnék ki személy szerint.

Anyukádnak konyhai eszköz? Esetleg sütő kesztyű, kötény, vagy valami olyan dolog ami hiányzik neki a konyhából, tároló doboz, valamilyen gép (aprító gép, gofri sütő, kenyér pirító..)

Pohár készlet, müzlis tál, serpenyő, agyag tál..

2021. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan amit apukád szeret csinálni? Pl szerelés barkácsolás horgászás bármi mert akkor könnyebb lenne neki ajándékot találni, anyukádnak meg ezer féle konyhai dolog közül válogathatsz
2021. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukámnak nem muszály konyhai eszköz, bármi lehet tényleg bármi. Apukám sokat vezet, fát meg ilyeneket árul
2021. nov. 6. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha anyukad szeret a konyhában lenni neki nagyon jó lesz valami konyhai eszköz ,nézz szét hogy mi az ami nincs otthon és örülne neki, pl süti forma vagy bármi akármi. Apukád csak árulja a fát vagy dolgozik is vele? Mert akkor jobb munkakesztyű pl vagy kulcstartó
2021. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!