Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötletek? A...

Karácsonyi ajándék ötletek? Apának parfümöt gondoltam, anyának könyvutalványt és illatos gyertyát ha találok.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más ötletére is

2021. nov. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezek jó ötletek én apának borotvahabot meg borotvalkozas utáni arcszeszt vettem mert nem szereti a parfümöket , anyának egy szép vázát
2021. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként imádom a parfümöket
2021. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Aurora Candle, erre keress rá, gyönyörű karácsonyi csomagjuk van illatgyertyából.
2021. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rajzolj nekik
2021. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyedi gravírozott szív alakú ezüst medál, fényképes telefontok
2021. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most találtam rá egy gyertyás kisvállalkozásra és iszonyatosan különleges gyertyákat árulnak!

monilla.candles néven vannak fent instán.

Mézes negró gyertya, levendulás macaron gyertya meg ilyeneket árulnak. Karácsonyra én innen rendelek gyertyát anyunak meg a nővéremnek.


Apunak meg marad a szokásos dobozos férfi tusfürdő,dezodor csomag plusz csoki.

2021. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megvettem az ajándékokat. Anyának köntöst, apának parfümöt
2021. dec. 11. 07:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!