Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot ajánlanátok...

Milyen ajándékot ajánlanátok apukámnak?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gondban vele vagyok ajándékozáskor, mivel ő az, aki sosem említ meg semmit, ami kellene neki, esetleg szeretne valamit.

Egy átlagos kétkezű munkás apukáról van szó, aki a hétköznapjai túlnyomó részét a munkában tölti, este pedig a ház körül, és az állatok körül tevékenykedik. Hétvégente mindig talál magának valami munkát a ház körül. Utoljára a garázs tetőt cserélte, fát vágott, vagy éppen betonozott.

Amiket szeret csinálni, az a túrázás, horgászás, gombázás.

A túrázás nála nem azt jelenti, hogy a hegyekbe megy, hátizsákkal, sétabottal, hanem naponta elmegy sétálni a közeli erdőbe 2-3 órára.

Tehát túrafelszerelésre nem igazán lenne szüksége.

Ruhákat általában magának szereti megvenni, horgászathoz szinte mindene meg van, tavaly is apró kiegészítőket kapott karácsonyra amiket még nem is használt, mivel nem tudott eljutni a sok munkája végett.


Tudnátok valamit ajánlani számára, mert én már kifogytam az ötletekből.



2021. nov. 14. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy könyvet a gombákról.
2021. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami egyszerű szerszámból egy nagyon jó kiadást vagy egy sokoldalú eszközt. Persze kérdés az anyagi keret, mert tudnak ezek drágák lenni. Pl. egy normál fejsze meg egy Fiskars hasítófejsze között óriási a különbség. Egy normálnál a meló végére kinyúlsz, fiskarssal meg sem érzed. Vagy olcsóbb cuccoknál pl. egy sniccer ha OLFA márkájú, már akkor elvágta a tárgyat, amikor csak közelítetted felé. Megnézed, van-e vmi elnyűtt szerszáma és netes kutatómunkával felderíted abból a legjobbat, amiről szakik írtak felhasználói véleményt.
2021. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én semmiképpen sem egy könyvet vennék neki. Mivel egyszerűen kétlem hogy ő örülne neki. (bár nem ismerem tény és való) Nekem lenne pár ajándékötletem, de közel sem biztos hogy jók. (azért remélem tudok segíteni :))

Tehát, nekem mindenképpen az első kérdésem az lenne hogy mennyit szeretnél rákölteni az ajándékra. Viszont így is írok pár ötletet, maximum figyelmen kívül hagyod az üzenetem.

Élmény.

Mi húzunk a családban is és én idén az apukámat húztam. (szóval hasonló cipőben járok mint te:))

Én, a családom, a barátaim mindenki kb. körülöttem jobban örülnek, preferálják az élményt, de nem hagylak magadra ezzel a gondolattal, mert én már kitaláltam apukámnak az ajándékot. Skyward! keress rá. Szerintem nagyon kreatív, ötletes ajándék.

Aztán a közelünkben van egy füvészkert. Én a helyedben elgondolkoznék ezen is a fent leírtak alapján.

Ha nem szeretnél nagyon sokat költeni erre, akkor balta dobálás.(Budapesten van egy ) vagy [link] nérd meg ezt a linket.Itt mindent be tusz állítani. (ár, fő, kategória) és így tudsz keresni.

Remélem hasznosnak találtad ezt a kis üzenetet! <3

ML

2021. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!