Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szóltok a kordonokkal...

Mit szóltok a kordonokkal körülvett karácsonyi vásárhoz Pesten?

Figyelt kérdés

El fogtok menni?

Mégis hogy fogják ellenőrizni, hogy mindenki be van-e oltva?!

Hatalmas sorok lesznek, úgy sejtem


2021. nov. 23. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esemény volt a Vidor fesztivál is, ott a következőképpen oldották meg a védettségei igazolvány meglétét.

1. jegypontok voltak, ahol a védettségi bemutatásával lehetett "váltani" (ingyenes) karszalagot.

2. a kordonon lévő átjáróknál ellenőrizték a szalagot.

2021. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok pesti, így nem hat meg.
2021. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
nem akarok karámba lenni, így nem megyek el. sokszor voltam már ott is és a bazilikánál is, így ki fogom bírni vásár nélkül is.
2021. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Annyit láttam, amikor ment a pakolás, hogy jó pár bódés a kordonon kívül pakolt; gondolom nem akarnak részt venni ebben a megkülönböztetésben..

Vagy esetlegesen ők sincsenek oltva.


Ők ott vannak még?

Bár gondolataim szerint gyorsan el lesznek / lettek onnan küldve, hiszem közterület

2021. nov. 23. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor voltam már, most pont lesz@rom.
2021. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Mindegy, hogy van-e kordon vagy nincs. Nem ettől lesz jó vagy rossz. Rengeteg rendezvényen volt eddig is, covid előtt is. Most ebben mi az érdekes?
2021. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon örülök, hogy a sok béna oltatlant kint reked :D Nem nagyon csípjük a konteós fólia sisakosokat a karácsonyi hangulatban. MEg azért adatott a kártya, hogy végre használjuk ! Sokkal több helyen kéne kérni kártyát (mozi , étterem, színház).
2021. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
A forraltborosra vigyázzatok. Pár éve lebukott, hogy 100ft-os kannásborokbol csinálja 2 dl 2500-ért adott. A g3chii
2021. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
most kb 700-900 a legdrágább forraltbor - mi csak a divinosat isszuk
2021. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Hála az égnek nem lakunk Pesthez közel, úgyhogy ezért pláne nem fogunk elmenni, szívni a szmogot meg lökdösődni.

Amúgy megy az oltottakra kell maszkot követelni, és nem lesznek veszélyesek a többi emberre.

2021. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!