Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van rajtam kivül meg olyan...

Van rajtam kivül meg olyan szemely aki a karacsonyfat csak december 24 en disziti fel?

Figyelt kérdés

Mintha lassan ciki lenne hogy a fa nincs fel diszitve mar novemver vegen:))))

Mire itt van szent este lehet mar szet is lesz szedve sok helyen a karacsonyfa


2021. dec. 5. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi? Miért lenne ciki? Mi is dec. közepén, 23-án, 24-én állítjuk fel. November végén csak adventi koszorúnk van. Szerintem a legtöbb család így van ezzel. Az iskolákban, munkahelyeken, üzletekben, bevásárlóközpontokban azért állítják fel korán, mert dec. 24-ét, 25-ét, 26-át az emberek a családjukkal szeretik tölteni és nem igazán mennek ilyen helyekre, ezért semmi értelme nem lenne felállítani pár nappal karácsony előtt vagy szenteste, mert úgyse látná senki, max. a takarítónéni, utána meg már jön a farsangi, Valentin-napi, meg ki tudja még milyen őrület és kevés ideig maradhatna fent.
2021. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van,mi is akkor szoktuk.
2021. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Eszembe nem jutna december 24-énél előbb. Ezért hívják KARÁCSONYfának.
2021. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Van egy tendencia, de nem értem. Igaz a Valentin napot sem, az indiánok megölésének ünneplését sem.

De hogy abvan mi a jó, hogy már szeptemberben karácsonyi dolgokat ársútanak, hogy november vége felé már égősorokkal ki vannak "dekorálva" a házak...

Ettől már csak az idióta, foss Kevin a kínosabb.

2021. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

En se ertem, nem szoktam. Amugy minden unnep fel van fujva, el van tulozva.


Most ez a Mikulas is.

En ugy vagyok vele, h ez a gyerekek unnepe, engem hidegen hagy.

Gyerekeim nagyok, elkoltoztek, unokam meg nincs..

2021. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen kérdések felütése tök felesleges. Közel 8 milliárd emberből biztosan van legalább egy, akire ráillik bármi.


Egyébként én is csak 24-én délelőtt kezdem díszíteni.

2021. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi is 24.-én este szoktuk. Nem értem én sem ezt a feltűnési viszketegséget, de ahogy minden, ez is az internetről indult. A karácsonynak is megvan a maga ideje.
2021. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbben 24 -én állítják és díszítik fel a fát, attól, hogy látsz néhány (amerikai) instás posztot a kész karácsonyfáról, még nem az lesz az általános.


#7 Mi abban a feltűnési viszketegség, hogy valaki előbb díszíti fel a fáját?

2021. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24-én ebéd után kezdtük el díszíteni. Mióta felnőtt lányom kirepült, azóta nem állítunk karácsonyfát egyébként.
2021. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig 24-én reggel vagy délelőtt díszítem fel, hogy az ebédre már kész legyen és kajálás után már ne kelljen semmi ilyesmivel foglalkozni. Ebéd után szinte azonnal neki szoktunk állni az ajándékok kibontásának, szóval addigra már jó, ha áll a fa. Elég fura lenne ajándékozás után díszíteni. :)
2021. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!