Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szenteste vannak a városban...

Szenteste vannak a városban programok? Nem szeretnék egyedül lenni otthon.

Figyelt kérdés

Dec. 24-én este tudtok programokat Budapesten? Meghallgatok bármit. Olyan érdekelne, amin egyedül is részt lehet venni, nem feltétlen kell társaság.

Meguntam, hogy minden évben egyedül ülök otthon, így gondoltam idén kimozdulnék, de félek minden zárva van ilyenkor.

Ha tudtok valami programot, akár fb eseményt (pl hallottam hogy van egyedül karácsonyozók összejövetele:D), akkor ne tartsátok magatokban:)

25N


2021. dec. 6. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Hozzám átjöhetsz ! De semmi szex !!
2021. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Éjféli mise.
2021. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legkésőbb délután ötkor minden kifújt. A Why not nevű helyről tudom, hogy szokott lenni vacsora egyedül karácsonyozóknak, de még nem voltam ott, mert más alkalmakkor sem voltak igazán kedvesek azokkal, akik nem tagjai a kialakult klikknek. A Szent László templom elvileg 24-én este hat órakor tart misét a jászol előtt a téren. Néztem az elmúlt években önkénteskedési lehetőségeket, azok viszont hamar betelnek, és hatkor onnan is elküldik a külsősöket.
2021. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Jaj de jó, köszi a tippet, nekem bármilyen hely megfelel, ez a bár is. Szerintem el fogok nézni mindenképp. Ha más nem megiszok 1-2 italt aztán eljövök ha gázos.

Önkéntes én is szívesen lettem volna vagy akár alkalmi munka, így legalább mások akiknek lenne kivel karácsonyozni, szabadok lehetnek. De nem nagyon találtam lehetőségeket egyelőre. Úgy látszik mások is jelentkeznek és konkrétan nincs hely:D na mindegy, azért még nézelődök, hátha.

2021. dec. 14. 14:04
 5/8 anonim válasza:
17%
Ez egy kamus kérdés. A kerdezoje meg pszichopata. Egy trágár, ordenáré szövegeket író kamus alak. Nincs is egyedül karácsonykor, csak hazudozik ossze-vissza, serteget és olyanokat írogat hogy mi a f...sz van azzal a hellyel. Ovakodjatok ettől a kamus kérdezotol egyszer és mindörökre!
2021. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lol. A kedves 5ös mindenféle bemutatkozás nélkül rám írt, hogy velem töltené az estét. Majd mikor azt válaszoltam, hogy rendben, jöjjön oda a helyre és akkor ott velem is találkozhat, teljesen kiakadt, hogy ő így nem megy oda egyedül, meg hogy az egy b*zi bár ő oda nem megy ismerkedni stb. Persze aztán én lettem a hülye és most ezt a kérdésem próbálja lehúzni (amit senki se néz már, mert régi).

Akinek nem lenne egyértelmű, az illető véletlenül se nő volt:D

2021. dec. 19. 13:21
 7/8 anonim válasza:
20%
Ne hazudozz már ossze-vissza elmondtam egyértelműen hogy aszexualis vagyok, nincs semmilyen hátsó gondolatom,tehát egyetlen célom hogy ne kelljen egyedül töltenem a szentestet, azt is megirtam hogy semmi kifogásom a meleg helyek ellen (és nem a b..i szót hasznaltam,tehát itt is hazudsz), viszont ott ismerkedni nem akarok, marcsak azert sem, mert oda társasággal mennek. Erre agresszíven elkezdtel ocsarolni és elmondtal mindenféle korlátoltnak stb. Persze a hazudozás úgy látszik a letelemed és a mások sértegetese is. Ez pszichopatia.
2021. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Na, lett valami jó program?
2021. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!