Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha sírhatnékod van a karácsony...

Ha sírhatnékod van a karácsonytól,elmeséled miért?

Figyelt kérdés
Aki most kicsit szorongva vagy depressziósan várja a karácsonyt mi az oka? Mik történtek,ami ezt okozza?
2021. dec. 10. 04:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Az a k*va bejgli !!! Az a talpba befaraghatatlan fenyő és egyedül csináljad az egészet mert arra nem képesek, hogy egy rohadt fűszálat arrébb tegyenek, de az egyik kezemben a porszívó, takarítsál, a másikkal kavarjad az ételt, de az leég, de aztán hazajönnek, sáros cipő , nem hozzák amit kérek, akkor a boltok zárva keressél egy éjjel nappalit, de ott meg keresgéljél a tömegben, mert más is ott keresi a megoldást...stb stb ahogy ezeket leírom, már rohamom kezd lenni
2021. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nincs kivel unnepelni
2021. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

"egyedül csináljad az egészet mert arra nem képesek, hogy egy rohadt fűszálat arrébb tegyenek"

Lazulj el! Csak annyit tegyél, amennyi neked jó! Aki többet is akar, az majd tesz többet is! Ha hagyod végre.

2021. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemrég halt meg a mamám rossz lesz nélküle karácsonyozni. Nem olyan már.
2021. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
19%
A hülye covid miatt már nem az igazi!!!:(
2021. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Azért a covid most már nem olyan durva...
2021. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

1 éve ilyenkor még együtt voltunk a párommal. (Tudom, nem egy eredeti történet, de hát ez van most "legalább" én is átélhetem.) Csúnyán elbánt velem, én hülye meg nagyon szerelmes voltam (talán még egy kicsit mindig az vagyok, de azért van annyi józan eszem, hogyha esetleg a jövőben próbálkozna inkább egy pofont kevernék le neki és elhajtanám).

Úgyhogy most kicsit rosszul érint érzelmileg az idei karácsony, de az a szerencsém, hogy itt van a családom akik mindig szívesen várnak haza, úgyhogy azért nem fordulok be. :)

2021. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Nincs családom. Egy barátnőm van,de ott vannak a gyerekek hozzá nem mehetek. Nem jön hozzám senki mivel nincs senkim. Így nekem ez egy átlagos nap/ napok lesznek. Egyedül leszek na de ez van.
2021. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszeru: a karacsony, de ugy az egesz csaladom csak a veszekedesbol all mar kiskorom ota. Iden mar a parommal leszek ami felbecsulhetetlen

Es miert sirok? Mert nekem nem adatott meg jo csalad, a beke es mindazok a dolgok amik nagyon fontosak ilyenkor

☹️

2021. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha megtaláltad a párodat, hamarosan saját családotok lehet, úgyhogy most már fel a fejjel! Boldog karácsonyt! :)
2021. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!