Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 15 éves lánynak mit lehet...

15 éves lánynak mit lehet adni karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Szereti az aesthetic dolgokat. Gondoltam illóolajra is mert van párologtatója de még más ötletet is írhattok, meg hogy illóolajból nektek melyik illat tetszik

2021. dec. 12. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Megköszönném a normális válaszokat
2021. dec. 12. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Illóolaj jó ötlet. Az én kedvenceim (de ez nem mérvadó): levendula, citromfű, rózsafa.
2021. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Ki neked a lány? Mennyit szánsz rá? Amúgy van pár ötletem: fürdőbomba, szájfény, nyaklánc, világító fűzér.
2021. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Illóolaj mellé még illatgyertyát is el tudok képzelni, az is tetszhet neki. Minimalista, letisztult bögre, pohár, fém szívószál, szép határidőnapló.
2021. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Illoolaj, illatgyertya, furdobomba, furdoso, sminkek, telefontok, kulcstarto, szovegkiemelok/egyeb kulonlegesebb iroszerek, hataridonaptar, ekszerek, meleg papucs/mamusz, kulonleges izu teak, forrocsoki keszlet stb…
2021. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!