Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy tudnak az emberek annyi...

Hogy tudnak az emberek annyi pénzt elkölteni karácsonykor, mikor minden a duplája szinte?

Figyelt kérdés
Egy kígyó uborka is már 350.
2021. dec. 14. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hasított a tőzsde, az ingatlanpiac, a krypto az elmúlt években. Sokan többszörözték a vagyonukat az elmúlt 5 évben. Ne magadból indulj ki hogy neked mi a drága. Neked drága a kígyóubi 350-ért,másnak egy kabát 80-ért a bagatell kategória.
2021. dec. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott vedd meg a kígyóubit, ahol akciós. Múlt héten vagy előtte 179-ért vettem pölö....
2021. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Varga Péte4 válasza:
100%
Ahogy drágulnak a portékák, annál könnyebb sok pénzt elkölteni.
2021. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha idén minden duplája az előző évinél, de csak feleannyit vásárolnak, máris annyit költene, mint egy évvel ezelőtt.

Ha így vesszük, a kérdés nem kérdés.

2021. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%

Talán hitelt vesznek, fel talán erre spórolnak egész évben, talán hónap végén már semmit se esznek.

Egyesek szeretnek megszakadni mert karácsony van, mert kötelező, mert elvárják stb.

Én viszont már évek óta "nem őrülök meg" emiatt. Nálunk karácsonykor is olyan kaja van ami máskor.

2021. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például tizedannyit sem költök idén, olyan drága minden, hogy nekem most csak egy spórolós ünnepre van lehetőségem, de a szeretet ugyanúgy ott lesz a házamban és ez a legfontosabb.
2021. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
szerencsére a fizetések is majdnem duplájára emelkedtek! magyarország jól teljesít, ez nem vitás!
2021. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!